Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почти нови спирачни дискове а вече са криви...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Почти нови спирачни дискове а вече са криви...

    Благодаря за насоките колеги, явно ще е по-разумно да си купя пак нови дискове но в случая ще купя дисковете при сервиза на Влади333 - където и си правя всичко по Фронти, заедно комплект с нови накладки и проверка на водачите, та поне ако има пак проблем с дисковете, ще мога да направя рекламация в сервиза им, 190лв съм дал за Делфито лятото ще попитам за рекламация в магазина, но едва ли ще ми я признаят като са минали почти година а и не пазя бележката... Язък за новите дискове 190лв без да броим и цената монтаж-демонтаж в кофата ....

    Коментар


    • #17
      От: Почти нови спирачни дискове а вече са криви...

      Виждам че игнорираш моето мнение но, все пак ще споделя опит. Имаме едно мицубиши колт на което се изкривиха дисковете и ги смених с нови. Има няма 1000км вибрациите на педала при спиране пак се появиха, Тъкмо се канех да подхващам майките на производители, майстори и т.н.т.,се оказа при ГТП че има разбит накрайник на кор.щанги. Сменихме го с нов и спирачките заспаха ,няма вибрации няма нищо. Та преди да купуваш нови дискове провери и накрайниците. Успех
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #18
        От: Почти нови спирачни дискове а вече са криви...

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Виждам че игнорираш моето мнение но, все пак ще споделя опит. Имаме едно мицубиши колт на което се изкривиха дисковете и ги смених с нови. Има няма 1000км вибрациите на педала при спиране пак се появиха, Тъкмо се канех да подхващам майките на производители, майстори и т.н.т.,се оказа при ГТП че има разбит накрайник на кор.щанги. Сменихме го с нов и спирачките заспаха ,няма вибрации няма нищо. Та преди да купуваш нови дискове провери и накрайниците. Успех
        Лятото когато майстора ми монтира новите дискове, тогава смениха всичко което си беше за смяна, амортесьори, шарнири, тампони, биелетки и накрая реглаж на предницата, но ще взема под внимание препоръката ти и ще накарам майстора да прегледа всичко преди да сложим нови дискове

        Коментар


        • #19
          От: Почти нови спирачни дискове а вече са криви...

          Много ясно , че пак ще е същото . Има си физическо обяснение на процеса [/QUOTE]

          Тъй тъй, явно за това се получава параграф 22 и човек може да полудее от ментета дискове.

          Коментар


          • #20
            От: Почти нови спирачни дискове а вече са криви...

            По темата писах тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...46#post2476346 post #1382

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X