Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Мерси за идеите, грунд ще видя за тоя цинковия спрей,щото ми се ще да не е черна ,а да си е с цвета на тръбата ,в краен случай сребърен феролит ще свърши работа!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Има цинкова боя напиши в гугъл - цинга и ще намериш доста инфо по темата, само дето цената му е височка...
      ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        След мaлко ще рaзгледaм.Мерси,стигa дa не е верно много скъпa,че ще пaлнa пистолетa и ще отиде нa феролит.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          След мaлко ще рaзгледaм.Мерси,стигa дa не е верно много скъпa,че ще пaлнa пистолетa и ще отиде нa феролит.
          И феролита и спрейовете , имитиращи "цинк" са ташак работа в случая . Прескочи до Световрачене до фирмения магазин на Лакпром . Продават грунд за поцинкована ламарина и цветни метали . Аз го ползвам на баки , но го има и на разфасовки по кило . 10 и нещо кинта е кутията. Имат си и специален разредител за грунда , макар че и коресилин става в краен случай . После боядисваш с каквато искаш боя и цвят .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Мерси,Колегa,товa пък ми е под носa, утре ще отскочa дa видя кaкво предлaгaт!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Павка все пак не е някой спортен автомобил за да оказва чак такова значение за разхода но както споменах всеки си има виждане по въпроса

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Мерси,Колегa,товa пък ми е под носa, утре ще отскочa дa видя кaкво предлaгaт!
                Още нещо : те са сладкодумни , та може да ти предложат и боя "3 в 1 " . Ти си настоявай за грунда обаче .

                А за газовата бутилка : колко литра е и как си хванал скобите - директно за шасито ли ?

                Аз питам , щото ми предстои и на мен изнасяне , ама пусти мързел...та последно съм решил първо да се оправи времето
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Еми изнесох я максимално назад и в задната страна минавам през гредичката и отгоре с дебели широкопериферни шайби под мокета и 12мм.болтове може и 10 ,отпред планки от шина по дължината на гофрираното дъно на багажника и стегане,между диференциала и бутилката остава место за резервоар от 20 литрова метална туба,купих си обаче 10литрова нова на първо време и я префасонирах на резервоар ,щото си заварявам всичко ,доколкото знам и ти,но ще си подготвя и една 20ка ,отдолу върху върху двете шляпнах кората от стария резевроар,мани майтап , много яка ,подава но ще върши работа!Както виждаш нищо сложно ,не мисля ,че може да имаш каквито и да било проблеми,па и времето си е перфектно за работа ,какво му е,днеска си заварих стойката отвън докато си пердашеше сняг ,кво толкова,покрих елжена, сложих на подложка и си действам!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Аз малко не разбирам:
                    На какво се държи това в изправено положение, за да не падне?
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Ако питаш за стойката за резервната ,утре ще правя заключването и фланеца за резервната гума,стойката отдолу е на втулки и гумени тампони от амортесьори 4бр.,заключването ще е при бронята,най-вероятно с вертикална болтова връзка тип щифт ,но с резба и перчата глава и ще е от двете страни за по-голяма сигурност!Утре ще сглоба всичка в окончателен вид и ще кача некое фото!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Като го направиш, бих искал да го видя, стига да нямаш нищо против.
                        Според мен ще дърпа задната врата рязко при движение през дупки и това, ще ти унищожи идеята.
                        Дано да греша, но искам да го видя.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Относно захващането на бутилката отдолу, ако е опряла в шасито, а шините са захванати за купето, това е грешка. Особено за офф, когато се гънат едно спрямо друго. Освен, ако бутилката ти не е достатъчно малка да опре в пода на багажника отдолу. А за пластмасовата защита евалата. Мисля, че ще доста ефективна. Наистина. Само не мога да си обясня, как така си нямал металния протектор на резервоара. То той закрепва резервоара за джипката. За първи път чувам офа, без подобно нещо.
                          Последно редактирано от sony bono; 10-03-14, 22:31.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Като го направиш, бих искал да го видя, стига да нямаш нищо против.
                            Според мен ще дърпа задната врата рязко при движение през дупки и това, ще ти унищожи идеята.
                            Дано да греша, но искам да го видя.
                            Няма, заключването ще е за бронята, доколкото прочетох. Не за капака. И това ще Е доста хитро, може да стане идеална стойка за колела, на мястото на гумата. И ще може да се сваля назад заедно с колелата за пълно отваряне на багажника.
                            Последно редактирано от sony bono; 10-03-14, 22:44.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Момчета ето какви ги навърших днес ,но ми отиде повече време от необходимото и нямах време за боята ,ама набавих и грунда и боята,благодарности на Владо ТС.Бутилката е 50л. но ляга плътно на дъното на багажника!Ето снимки на стойката ,някой ако се интересува ще кача и детайли в близък план,но мисля ,че всичко е ясно!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00311.jpg
Прегледи:1
Размер:166.1 КБ
ID:5570490Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00312.jpg
Прегледи:1
Размер:127.3 КБ
ID:5570491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00313.jpg
Прегледи:1
Размер:167.5 КБ
ID:5570492Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00314.jpg
Прегледи:1
Размер:138.0 КБ
ID:5570493Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00315.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5570494Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00316.jpg
Прегледи:1
Размер:192.0 КБ
ID:5570495Сега требва да си поръчам калъф!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Стойката е станала супер, браво харесва ми как си направил конструкцията, калъф с надпис 4X4 китайски от еко кожа ги има на Симеон по 10-тина лева

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X