Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    (Немога да кажа аз 33ки несъм карал и в гората никога несъм влизал.)
    Ха ха ха ама в коя гора точно не си ходил? Май само в Румънската гора не си ходил.
    Последно редактирано от kiko00; 01-03-14, 18:53.
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Ми те тия кошници Фронтерите знаете ли как се трошат с 33ки на асвалт, аз затова само в гората си карам но по равно.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        Ми те тия кошници Фронтерите знаете ли как се трошат с 33ки на асвалт, аз затова само в гората си карам но по равно.
        Та за това аз моята само в парка я вкарвам ама вечер късно за да не преча на майките с деца и колички.
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Ей! Изядохте човека значи!
          Аз да ви се оплача. От 2 седмици не мога да си регулирам височината на предницата. Ту мий ниска, ту мий висока... Вчера пък се оказа още нещо. Така съм я регулирал, че у двора на неравното е супер. Ама като я паркирам на равен асфалт, майка плаче, грамофон свири. Та сега притягам по малко някой торсионен болт и като спра на някой паркинг, вадя ролетката .
          Пусто пред нас на улицата са големи павета и там също не става за мерене. Та за да стигна някъде, където да мога да меря, трябва да се разкарам поне 1 километър. Та след днешното притягане на левия болт с един оборот и последвало измерване, утре пак ще притегна още един оборот преди да тръгна на разходката с пуканки.
          Ако остане време, ще си измеря пак височината и разликата в предницата на площада в Бистрица

          П.П. Увеличеният разход за момента не ме притеснява. Ще пиша повече като имам по-конкретни резултати.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
            Това което направих днес не е точно ПО фронтерата,ама мисля че се вписва в темата- [ATTACH=CONFIG]684506[/ATTACH] Серифициран колан 8,5 метра плюс шегели. Колана не е нов ,но е в отлично здраве-без скъсано и протрито...
            Благодарение на колегата и аз се сдобих със същия колан!
            Казано е:
            -"Обичай ближния",
            щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
              Ей! Изядохте човека значи!
              Аз да ви се оплача. От 2 седмици не мога да си регулирам височината на предницата. Ту мий ниска, ту мий висока... Вчера пък се оказа още нещо. Така съм я регулирал, че у двора на неравното е супер. Ама като я паркирам на равен асфалт, майка плаче, грамофон свири. Та сега притягам по малко някой торсионен болт и като спра на някой паркинг, вадя ролетката .
              Пусто пред нас на улицата са големи павета и там също не става за мерене. Та за да стигна някъде, където да мога да меря, трябва да се разкарам поне 1 километър. Та след днешното притягане на левия болт с един оборот и последвало измерване, утре пак ще притегна още един оборот преди да тръгна на разходката с пуканки.
              Ако остане време, ще си измеря пак височината и разликата в предницата на площада в Бистрица

              П.П. Увеличеният разход за момента не ме притеснява. Ще пиша повече като имам по-конкретни резултати.
              Alexfield аз много си играх докато направя всичко да е еднакво ,но разбрах ,че навиваш или развиваш е без значение важно е след всяко завъртане на болтовете да я разтъпчеш малко напред назад и тогава да мериш. След като завъртя болтовете и премеря веднага е едно ,като я разтъпча се получава друго без да съм пипал болтовете. Та след това просветление успях.
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                Alexfield аз много си играх докато направя всичко да е еднакво ,но разбрах ,че навиваш или развиваш е без значение важно е след всяко завъртане на болтовете да я разтъпчеш малко напред назад и тогава да мериш. След като завъртя болтовете и премеря веднага е едно ,като я разтъпча се получава друго без да съм пипал болтовете. Та след това просветление успях.
                +1
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  kiko00 сложи една снимка да видя как е станала . Утре ще идваш ли?
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                    kiko00 сложи една снимка да видя как е станала . Утре ще идваш ли?
                    Да утре съм на линия.Днес направих купища схеми за да съм свободен и остана да не дойда .Скапа ми се телефона бях я снимал на него и сега нямам фото .
                    Напред и нагоре
                    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                    0886769809-Юлиян
                    kiko00@abv.bg

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Кажи и впечатление зя гумите със новите снимки

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от 12767 Преглед на мнение
                        Кажи и впечатление зя гумите със новите снимки
                        Лети
                        Николай Георгиев 0+
                        тел.0887357722

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                          Лети
                          Кажи кажи как не се влача по кардани и корем и гази като Зил .
                          Напред и нагоре
                          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                          0886769809-Юлиян
                          kiko00@abv.bg

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Колето си е така така сие. Това не е Фронтерта от предишната разходка.
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Eто и една снимка от теста на Фруктозата вече кална . А от гумите впечатлението ми е добро ,като се има в предвид ,че това са ми първите и единствени МТ гуми ,които съм карал.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0378.jpg
Прегледи:1
Размер:193.8 КБ
ID:5568328
                              Напред и нагоре
                              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                              0886769809-Юлиян
                              kiko00@abv.bg

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Да пусна ли снимки с моята кал

                                П.П. Днес цял ден си правих дворната чешма наново, за да мога да мина Фронтерата с водоструйката. Ей сега преди малко приключих с миенето... в дъжда...
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X