Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Когато купувах джипката на нея имаше монтирана аларма още от Италианеца, но понеже ми правеше мизерии я изключих централно с малкото ключе и ходих тогава да ми монтират нова аларма както си трябва, но старата аларма алармаджиите не я махнаха че искаха пари колкото като ми монтираха новата, та чак днес с доста търпение и внимание да не прекъсна нещо което не трябва по кабеляците, махнах старата аларма успешно, като новата ми аларма си работи нормално и пали нормално та с това се занимавах днес, да използвам топлото време

    Ето и карантиите останали от старата ми аларма:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:190220142280.jpg
Прегледи:1
Размер:289.7 КБ
ID:5565151

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Аз пък вчера подарих на моята нови иридиеви свещи денсо.И за малко да изям дървото защото успях да счупя една от старите свещи при свалянето и.Нямам наблюдения за поведението и с новите свещи ,щото жена ми я кара,а за нея всичко е ок докато не спре.
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        А пък аз е крайно време да направя нещо по фронтерата.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Днес намерих време да си навия торсионите и да вдигна предницата.
          Сдобих се с камък 27. Опитах с тресчотката... Реших да не я чупя Не помръдваше, а аз сила си имам.
          Та се поразходих по магазините и се сдобих с един "върток" - на него можах да сложа една водопроводна тръба и да си въртя с лекота - най-вече без да се притеснявам за здравето на тресчотката.
          На десния: 9 оборота
          На левия: 6 оборота
          Докарах предницата и от двете страни до 96 см от земята до веждата и като че ли и задницата се изравни - уж и от двете страни вече е 95 см.
          Ще вземе да се окаже, че десния торсион е бил по-малко натегнат или е омекнал с времето.

          Утре ще направя малко снимки. Или ще отида на разходка - както дойде.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Днес намерих време да си навия торсионите и да вдигна предницата.
            Сдобих се с камък 27. Опитах с тресчотката... Реших да не я чупя Не помръдваше, а аз сила си имам.
            Та се поразходих по магазините и се сдобих с един "върток" - на него можах да сложа една водопроводна тръба и да си въртя с лекота - най-вече без да се притеснявам за здравето на тресчотката.
            На десния: 9 оборота
            На левия: 6 оборота
            Докарах предницата и от двете страни до 96 см от земята до веждата и като че ли и задницата се изравни - уж и от двете страни вече е 95 см.
            Ще вземе да се окаже, че десния торсион е бил по-малко натегнат или е омекнал с времето.

            Утре ще направя малко снимки. Или ще отида на разходка - както дойде.
            ИМаМ си една Мечта - и аз да достигна 96 сМ?!

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              И моята днес след много труд стигна до 97 см. отпред и 100 см. отзад. Двата болта на купето зад предните гуми ми отнеха много време и накрая им се случи ето това.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0793.jpg
Прегледи:1
Размер:244.5 КБ
ID:5566618
              Монтирах тези играчки
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0795.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5566621Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0800.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5566622
              И след като се справих с болтовете се получи това.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0797.jpg
Прегледи:1
Размер:133.0 КБ
ID:5566619Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0794.jpg
Прегледи:1
Размер:180.1 КБ
ID:5566620
              Много работа хвърлих но резултата е добър
              Утре ,ще монтирам и броните иска малко играчка но имам цял ден . Снимки после като стане
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Добре става, гумите 31 ли са?
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Ето я моята:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140223_150350.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5566736

                  Вече не опира по калниците. Само при пълен десен опира в едно желязо отпред. Но това не е болка за умиране. Лошото е, че сега предницата почти няма ход надолу и при минаването през спящите полицаи стана доста по-некомфортно. Мисля да я върна малко - на 95 см, ама след няколко дни - да не е толкова мокро.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Браво Алекс, заприличала е на истинска джипка, определено няма да е лошо да върнеш с 1-2 врътки торсионите не само заради твърдата возия и липсата на ход надолу, ами и да не счупиш по-лесно някой торсион в гората.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      С Кумхото сигурно няма да опира отпред , предницата я върни под 95см. иначе не е добре. Иначе е идеална джипката.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                        Добре става, гумите 31 ли са?
                        Ами по таблиците които съм видял във форума отговарят на 31,6 или в сантиметри 81. Не знам защо така в таблицата ги дават 80,4 см. Днес завърших изцяло всичко .Ама умората си каза думата и няма снимки
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                          Ами по таблиците които съм видял във форума отговарят на 31,6 или в сантиметри 81. Не знам защо така в таблицата ги дават 80,4 см. Днес завърших изцяло всичко .Ама умората си каза думата и няма снимки
                          Браво , след боди лифта коригира ли скоростния лост и лоста на раздатката?
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Да иначе не ми включваше 2-4 и задна . Вече съм готов за първия тест в гората там ако има нещо ще се покаже
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Ето я моята:
                              [ATTACH=CONFIG]685844[/ATTACH]

                              Вече не опира по калниците. Само при пълен десен опира в едно желязо отпред. Но това не е болка за умиране. Лошото е, че сега предницата почти няма ход надолу и при минаването през спящите полицаи стана доста по-некомфортно. Мисля да я върна малко - на 95 см, ама след няколко дни - да не е толкова мокро.
                              Супер е станала,щото преди вдигането беше смешка с големите гуми!Екстра е така!Все пак не е ли тромавка с тия гуми?
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Днес все още нищо не съм правил,но вчера съвсем изненадващо изби малкия маркуч за високото на хидравликата при тръбичката от капсуловката и по нагоре от самият маркуч неква дупчица , а иначе е като нов.Извадих късмет намерих случайно при нас една 2.4 на части и си свалих маркуча барабар с всички изчанчени водни съединения и голямото за стъпковия мотор за 20 кинта,като спазарих хидравликата с останалите маркучи и паразитен хебел за 40-50лв.требва да хода да ги сваля тия дни,никак не е лошо да има чаркълъци,като се зарових вчера та не ми се тръгваше идваше ми дая натовара цялата строшена джипка ,ама нема излишна пара!По въпроса за възстановяване на хидравлични маркучи ,някой има ли мнение доколко са качествени ,щото съм с резерви,мисля пробилия да го рециклирам?
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X