Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    След разширителния съд вече мога и аз да се похваля с по вдигната Фронтерка!От днес съм с "сиромаши лифт" и немога да се нарадвам на камиончето:-) Стана страхотно!Снимки ще има утре че днес късно го почнах и нямаше кога да правя.Като забодах и зимните гуми GENERAL 265Х75Х16 така се натопорчи че....!След цялата процедура стигнах ниво 97 см до началото на веждата (от 84см).
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Ето и мaлко снимки
      Прикачени файлове
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Днес реших да си сменя най-накрая термостата че зима идва взех аз да го свалям и какво се случи. Два от болтовете се скъсаха след, което се наложи да се сваля целия корпус за, който е хванат термостата.Последва операция по вадене на гадните болтове. Като ги извадих забелязах как са задирали в алуминия май са били при затегнати ми се струва. Цялата операция ми отне половин ден вместо обичайните 15мин. за смяна на термостат Говоря за двигател C20NE.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Наи на края багажника ми е готов.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131004_184701.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5526090Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131004_184627.jpg
Прегледи:1
Размер:99.5 КБ
ID:5526091Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131004_184641.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5526092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131004_184652.jpg
Прегледи:1
Размер:133.9 КБ
ID:5526093

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            божкеееее.....
            no signature no problems

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Абе на мен някакси ми малее...............!Но щом на теб ти харесва..........
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Колкото повече тунинговани фронтери виждам, толкова повече се убеждавам, че тази джипка е в най-добър вид без никакъв оптически тунинг.
                Никакви булбари, халогени, степенки, полилеи, и асмалъци!
                Това е моето мнение, па ако искате, оплюйте ме
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Колкото повече тунинговани фронтери виждам, толкова повече се убеждавам, че тази джипка е в най-добър вид без никакъв оптически тунинг.
                  Никакви булбари, халогени, степенки, полилеи, и асмалъци!
                  Това е моето мнение, па ако искате, оплюйте ме
                  Честно казано, като бях свалил моите стъпенки (нямам идея защо ги наричаме така) за ремонт джипката изглеждаше по-бойна, защото погледната отстрани мязаше с по-голямо разстояние от земята. Като избутам зимата нищо чудно и да ги разкарам и без това добавят не малко килограми към теглото на машината. Отпред съм резнал разклоненията към фаровете на оригиналния булбар, сменил съм най-долната тръба с по-дебела и съм турил два халогена, които светят с дългите. На вид ме кефи повече от преди
                  ОФА КБ X20SE + метан

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Неэнам дали са полилеи а ма вечер ден правят.4/55в-ксенон.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                      Абе на мен някакси ми малее...............!Но щом на теб ти харесва..........
                      Какво имаш предвид.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от atanas0101 Преглед на мнение
                        Какво имаш предвид.
                        Предполагам neshko е имал предвид, че е по тесен спрамо покрива, отколкото сме свикнали да ги гледаме. Но пък стои спретнато и е като продължение на линията на купето.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          А за красототата не виждам никой още да си е сложил бензинова туба на задния капак. Отвън. Стои много красиво според мен. Ако си намеря ще си сложа.
                          Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало гъза.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                            Предполагам neshko е имал предвид, че е по тесен спрамо покрива, отколкото сме свикнали да ги гледаме. Но пък стои спретнато и е като продължение на линията на купето.
                            Качвам лодка и го прави малко по раэмер.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от atanas0101 Преглед на мнение
                              Неэнам дали са полилеи а ма вечер ден правят.4/55в-ксенон.
                              Не е въпрос за полилея или колко свети,просто ако я караш в гората бързо ще разбереш колко чупливи са халогените в тази си позиция.
                              Румен Николов

                              0888 358 572

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от atanas0101 Преглед на мнение
                                Неэнам дали са полилеи а ма вечер ден правят.4/55в-ксенон.
                                Това е най-важното. Да те радват теб. Да си ти честити и ни какви главоболия да не ти създават!
                                В този ред на мисли:
                                Полилеят е мислен за сафари - място извън населените места и пътищата, но и без клони (гора). Трябва го да имаш предвид, ако решиш да караш извън пътя.
                                Също така виж какво пише в ЗДП: Раздел ХVII - Използване на светлините
                                къси, дълги, габарити и допълнителни халогени за мъгла
                                Но най-важното:
                                Чл. 76. Забранено е използването на други светлини, освен предвидените в този закон и издадените въз основа на него нормативни актове.

                                П.П. "Полилей" не е обидна дума - означава "много свещи" от гръцки.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X