Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    никой ли няма да ми каже на какво налягане работи охладителната система на фронтера 2.2 бензин

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
      Абе хора,аз не съм я виждал тая фронтера,а вие ми преписахте,че съм я правил-ехоо я се спрете.
      При Влади по фронтито ми го прави майстор който ти е адаш от там и объркването

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Абе хора,аз не съм я виждал тая фронтера,а вие ми преписахте,че съм я правил-ехоо я се спрете.

        Я да ви покажа каква броня си спретнах за 3 часа.Благодарение на Ники турбото се сдобих с един пелайзен и го измайсторих набързо.Остана да измисля отстрани как да е,щото е грозничко сега.Ама сега спират надалече от мене.
        Е това имах предвид по-горе.
        Имнче, извинявай за грешката, не знам защо реших, че си ти. Ще ти купя риза.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
          никой ли няма да ми каже на какво налягане работи охладителната система на фронтера 2.2 бензин
          от 1.2 до 1.5 бара според аутодата
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Абе хора,аз не съм я виждал тая фронтера,а вие ми преписахте,че съм я правил-ехоо я се спрете.

            Я да ви покажа каква броня си спретнах за 3 часа.Благодарение на Ники турбото се сдобих с един пелайзен и го измайсторих набързо.Остана да измисля отстрани как да е,щото е грозничко сега.Ама сега спират надалече от мене.
            Искам и аз такава, че оригиналната хич не носи на близък контакт с дървета. Колко парЕ чини тоя профил?
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Искам и аз такава, че оригиналната хич не носи на близък контакт с дървета. Колко парЕ чини тоя профил?
              Не знам Мите,мене ми е free,ама няма да излезе повече от 30-40лв.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                Искам и аз такава, че оригиналната хич не носи на близък контакт с дървета. Колко парЕ чини тоя профил?
                На дългата база трябва да се прави място за номера, на късата е станало много добре
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Искам и аз такава, че оригиналната хич не носи на близък контакт с дървета. Колко парЕ чини тоя профил?
                  Имам още един същия, звънни да ти го дам.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Днес реших да махна оригиналните стъпенки на фронти, че в гората се убедих че събирам клоните и храстите между отворите, и хоп визуално стана по-висока
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:270420131618.jpg
Прегледи:1
Размер:181.5 КБ
ID:5476144Натиснете снимката за да я уголемите

Име:270420131619.jpg
Прегледи:1
Размер:183.4 КБ
ID:5476145

                    Стъпенките ги прибрах в мазата, колеги ако някой ги иска, съм готов да направя бартер срещу металния оригинален булбар на фронтерата, или може да ви го продам ако го иска някой, но предпочитам замяна за булбар, пишете ми на лични. Идеята ми дойде сега

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:270420131620.jpg
Прегледи:2
Размер:52.0 КБ
ID:5476146п.с. Модератора, ако прецени че не е удачно предложението ми в тази тема, да го премести!

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Преди няколко дни взе да ми провисва уплътнението на дясната предна врата. И докато се усетя днес вече беше провиснало брутално:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_184146.jpg
Прегледи:1
Размер:87.9 КБ
ID:5480479

                      А пък преди няколко дни си бях купил лепило за гумите на колелото:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_190704.jpg
Прегледи:1
Размер:209.2 КБ
ID:5480480

                      Ето го и резултатът:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_190746.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5480481

                      Поогледах как е положението на другите врати. Уж нямаше нищо. Ама ето че излязоха някои места за залепване:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_190715.jpg
Прегледи:1
Размер:127.3 КБ
ID:5480482
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_190801.jpg
Прегледи:1
Размер:135.9 КБ
ID:5480483
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_190843.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5480484

                      И още нещо ми изскочи тия дни. Развали ми се ключалката на резервоара. Отключи и... блокира. Не щя да се заключи повече. Добрата новина е, че поне беше лесно да се свали, че ако беше заключена голям зор щях да видя.
                      Утре се надявам да си я взема ремонтирана.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_191129.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5480486
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130507_191138.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5480487
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Дано лепилото свърши работа, ама надали... В уплътнението трябва да има стоманени пластинки, които служат като щипка и лепило не му трябва. При теб вероятно са изгнили.
                        П.П. То май е скъсано, не провиснало. Сигурно зимата е замръзвало и си го дърпал юнашки....
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Странни работи приказваш...
                          Не е скъсано уплътнението. Просто е от две части залепени една за друга:
                          1. Твърда, като пластмаса, дето се нахлузва на ламарината.
                          2. Мека гумена.
                          Не са едно цяло. Две отделни са и са лепени едно за друго.
                          Аз така я взех - с разлепени и провиснали гуми. Преди време ги лепих със силикон. Ама изкара година-две и взе да се разлепва пак. Та сега отново, но с лепило за гума - да видим.
                          И не! Нищо общо със замръзване и дърпане юнашки. Имах проблеми зимата със замръзване на стъклото на шофьорската врата и с механизма за заключване на едната задна врата, но гумените уплътнения на вратите не са ми залепвали...
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Странни работи приказваш...
                            Не е скъсано уплътнението. Просто е от две части залепени една за друга:
                            1. Твърда, като пластмаса, дето се нахлузва на ламарината.
                            2. Мека гумена.
                            Не са едно цяло. Две отделни са и са лепени едно за друго.
                            Аз така я взех - с разлепени и провиснали гуми. Преди време ги лепих със силикон. Ама изкара година-две и взе да се разлепва пак. Та сега отново, но с лепило за гума - да видим.
                            И не! Нищо общо със замръзване и дърпане юнашки. Имах проблеми зимата със замръзване на стъклото на шофьорската врата и с механизма за заключване на едната задна врата, но гумените уплътнения на вратите не са ми залепвали...

                            Абсолютно е така, имам същия проблем с провисването, лепих ги с лепило за гума, но се разлепиха до 2 месеца, после ги лепих с лепило за кожа, залепна, но в жегите лепилото омеква и уплътненията почват да се отместват особено към свивките, тогава само ги намесвам от време на време, така че ако някой каже от каква друга кола биха станали, например нови от лада... че оригиналните струват 200 лв комплекта...
                            Последно редактирано от Еделвайс; 08-05-13, 13:55. Причина: правопис

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Може и с двойно лепяща лепека. Поне издържа повече от три месеца, а може да се сменя после при повторна операция.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първият ми опит беше точно с двойно лепяща лепенка. Онези дето са за под мокет. Страшно лепкаво нещо. Ама не държи. Разлепиха се за дни. След това почистих и пробвах със силикон - издържа около година.
                                Сега ми е трети опит - с въпросното лепило. Реших, че щом лепенки за вътрешни гуми лепи, ще се справи с това гумено уплътнение. Времето ще покаже.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X