Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Цъ снимката явно подвежда буталата откъм челата са ок, утре ще видим и надолу как са.

    Все още части нямат,но цени имат-гледал съм ги и не са много конкурентни-според мен.Все пак са китайски.
    Къде си ги гледал цените, защото аз питах в София на Ботевградско шосе, където доколкото разбрах им е официалния сервиз и цени ми дадоха само на носачите(не ме разбрали че питам само за тампони на носачите ). Китайск, китайски колко да са китайски? Предвид това че са купили завода на Исузу в Америка, както и доколкото разбрах Митцубиши имат едни 20-30% акции от завода им за двигатели май само парите са дръпнати. Бе те да дойдат частите аз ще ги пробвам...
    Последно редактирано от Gichev; 21-03-12, 16:19.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
      Къде си ги гледал цените, защото аз питах в София на Ботевградско шосе.
      Ще издам една малка тайна ,Литекс моторс са ми клиенти и по някакъв начин поразгледах ценовите им листи за части.И "Грейт ауто"-на Ботевградско са дилър,като другите.

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение

        Къде си ги гледал цените,
        Когато на мен ми трябваха биели Лозан провери цените на новите и едно бутало струваше над 300 лв., а само биела над 1000 лв. Не мога да ти кажа къде е проверявал, но май даже тези цени бяха с някаква отстъпка. А лошото е, че на нашите двигатели буталото не може да се махне от биелата. Запресован е пистонният болт за биелата и няма вадене. Или има вадене, но старото бутало няма да оцелее.
        Последно редактирано от sony bono; 22-03-12, 20:40.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Да ви се похваля колеги, от вчера фронти e поглезена и е обута със чисто нови гуми, BF All terrain T/A KO 31x10.50 R15 за скромната сума 1400лв, но не съжалявам, разликата е осезаема, безшумна на асфалта, стабилна на завоите, само на черно не съм я пробвал още. Много съм доволен като за първи впечатления

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Днес оставих фронти за поставяне на газов инжекцион, утре се надявам да съм приятно изненадан от разхода.
            '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от Voykov Преглед на мнение
              Днес оставих фронти за поставяне на газов инжекцион, утре се надявам да съм приятно изненадан от разхода.
              Ако си неприятно изненадан след първите 100 км я връщай докато не ти направят правилните времена и др...
              LZ1RED

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от Voykov Преглед на мнение
                Днес оставих фронти за поставяне на газов инжекцион, утре се надявам да съм приятно изненадан от разхода.
                За сведение 2.2i ОФБ ДБ - с ГИ не трябва да харчи повече от 13-15 градско в София с настъпване. 10-на извънградско с около 100-130 км/ч.
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  За сведение 2.2i ОФБ ДБ - с ГИ не трябва да харчи повече от 13-15 градско в София с настъпване. 10-на извънградско с около 100-130 км/ч.

                  Зависи с какво е обута! Моята има 4-5 литра разлика само от гумите!
                  0877 83 30 90 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Днес я взех и още не съм я засекъл, но очаквам разход около 11/12 на 100 при нормално каране, дано не съм неприятно изнанадан. А ако съм както ме посъветва redair ще им я връщам да я настройват.
                    В крайна сметка избрах ГИ вместо нормално гозово точно заради разхода и заради съвета на Лозан и брат му.
                    '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от Георги Стоилов Преглед на мнение

                      Зависи с какво е обута! Моята има 4-5 литра разлика само от гумите!

                      Опааааааааааа, я пак да чуем за разхода и гумите.
                      Излиза, че ако колата ти гори нормално 10/100 с подходящи гуми ще гори 5/100 това ли твърдиш?

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от rosen700 Преглед на мнение
                        Опааааааааааа, я пак да чуем за разхода и гумите.
                        Излиза, че ако колата ти гори нормално 10/100 с подходящи гуми ще гори 5/100 това ли твърдиш?
                        Ако колата ти гори нормално 10/100, кои са тези упоменати подходящи гуми?
                        Размер, вид на протектора/да не се отплесваме с регенерати и килограмите им/.
                        Слаганите масово по-големи размери винаги вдигат разхода, това на тема "топлата вода".
                        Въобщв това сравнение, дето е сбъркано е и доста фриволно пляснато на масата, само да се намираме на приказка надвечер.
                        Не знам какво ППС имаш, пиша от моята камбанария със стандартни и по-големи размери и респективно разхода на гориво.
                        Кои са подходящите гуми, дето завода ги е проспал и ни набутва с висок разход изначално?
                        Може да се опита с четири велосипедни, но аз ще си карам с по-големшките.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Пламка пак локуми. И едното твърдение и другото. Освен ако не е с 35"-ци агресивни няма как да е 5 литра от горе. Всички караме и сме карали джипки с по-големи гуми, такава разлика при нормално пътно поведение не е от гумите. Разбира се трябва да се измерва и правилно изминатото разстояние а не по километраж.

                          п.с. Ако някой нахака 185/65/15 може и да падне до 10 на 100 ако я кара по инерция.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            Ако колата ти гори нормално 10/100, кои са тези упоменати подходящи гуми?
                            Размер, вид на протектора/да не се отплесваме с регенерати и килограмите им/.
                            Слаганите масово по-големи размери винаги вдигат разхода, това на тема "топлата вода".
                            Въобщв това сравнение, дето е сбъркано е и доста фриволно пляснато на масата, само да се намираме на приказка надвечер.
                            Не знам какво ППС имаш, пиша от моята камбанария със стандартни и по-големи размери и респективно разхода на гориво.
                            Кои са подходящите гуми, дето завода ги е проспал и ни набутва с висок разход изначално?
                            Може да се опита с четири велосипедни, но аз ще си карам с по-големшките.
                            Извинявай, кое точно сравнение имаш предвид?Това ли?


                            Зависи с какво е обута! Моята има 4-5 литра разлика само от гумите!


                            То не е мое, аз казавам, само, че разлика 4-5 литра от едните гуми в разхода е по-скоро в сферата на научната фантастика.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от rosen700 Преглед на мнение
                              Извинявай, кое точно сравнение имаш предвид?Това ли?


                              Зависи с какво е обута! Моята има 4-5 литра разлика само от гумите!


                              То не е мое, аз казавам, само, че разлика 4-5 литра от едните гуми в разхода е по-скоро в сферата на научната фантастика.

                              Не е фантастика, 2 до 4 литра се вдига разхода, особено и с агресивна шарка и голям диаметър.Номерът на обувката отделно, както и къде се кара колата/нямам предвид в гората, а градско, зимно и прочее товарещи двигателя условности.
                              Ако си на газ може да се учудваш доста често от разход, докато не намериш някои прилични лъжци.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от rosen700 Преглед на мнение
                                То не е мое, аз казавам, само, че разлика 4-5 литра от едните гуми в разхода е по-скоро в сферата на научната фантастика.
                                Научна фантастика или не при брат ми на ОФБ КБ 2.2 с газов инж. разхода му падна от 13/100 с гуми 245/75/16(стандартния размер) на 9-9,5/100 с гуми 215/65/16. При мен на ОФБ КБ 2.2 със същата уредба разхода ми е 12/100 с 245/75/16.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X