Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

    Първоначално публикуван от minchevp Преглед на мнение
    ...
    Наложи се замяна ,затова купих комплект на =SIDEM=!
    ...
    Привет! Ако може сподели цена на биелетката и откъде я взе, може и на л.с.
    И на мен ми предстои смяна точно на лявата, въпреки, че за сега се ослушвам!
    Казано е:
    -"Обичай ближния",
    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

      Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
      Привет! Ако може сподели цена на биелетката и откъде я взе, може и на л.с.
      И на мен ми предстои смяна точно на лявата, въпреки, че за сега се ослушвам!
      Разбира се, Алекс.
      Само да предупредя,че не правя реклама на никого и не твърдя,че това е най-добрата оферта(поради характера на проф. ангажименти покупки осъществявам предимно по тел. и интернет)!
      Цената е 25лв./бр. от "Euro 07" , чрез "Kosser"-Гво.
      Успех.

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

        Днес си взех SWAG, ако не се лъжа ( 25 лв.) и я сложих. Е не мина без флекса при свалянето на старата...
        Казано е:
        -"Обичай ближния",
        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

          Знам, че повечето се хвалят с по интересни неща но и аз ще споделя какво направих днес по моита фронтерка!Та нещо не ме свърташе и си разглеждах снимките на старата и новата фронтерки и нещо все ми липсваше от старата и накрая видях какво!?Липсваха ми надписите на вратите!И както се сещате вече и новата си има надписи!Ето резултата:
          Прикачени файлове
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

            Браво, и аз искам такива!!!
            Дали ще се съберат на КБ.
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Браво, и аз искам такива!!!
              Дали ще се съберат на КБ.
              Не!За късата база са по малки!Но пък......съм имал и КБ така че.....
              Ето как седят на КБ:
              Прикачени файлове
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                Не!За късата база са по малки!Но пък......съм имал и КБ така че.....
                Ето как седят на КБ:
                Тебе ти е лесно, ти си ги произвеждаш ама ние какво да правим.
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Тебе ти е лесно, ти си ги произвеждаш ама ние какво да правим.
                  Е айде сега......... както казваше баба ми "приказки от свой човек"
                  Нали за това сме тук да си помагаме кой с каквото може
                  Последно редактирано от neshko; 14-04-11, 06:50.
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    Тебе ти е лесно, ти си ги произвеждаш......
                    Прощавай Neshko,ако е удобно да попитам ...,каква е технологията на тези надписи???
                    Виждал съм,но никога не съм се интересувал..,предполагам не е нещо самозалепващо,на аерография също не ми прилича..???

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                      Първоначално публикуван от minchevp Преглед на мнение
                      Прощавай Neshko,ако е удобно да попитам ...,каква е технологията на тези надписи???
                      Виждал съм,но никога не съм се интересувал..,предполагам не е нещо самозалепващо,на аерография също не ми прилича..???
                      Точно самозалепващо автомобилно фолио!Това е....
                      Ако си мераклия може да се сложат и да се лакират при някой бояджия и така стават вечни!Ако не....като мен!На предишната ми фронтера издържаха 5 г. без да мръднат!
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                        Благодаря!

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                          Днес се сдобих с истински хъбове,щото преди няколко дни на единия му се случи случка.



                          Открийте разликата между китайски и оригинален айсин.



                          Не искам да казвам нищо лошо за китайските хъбове,но при мен не успяха да изкарат и година.Абе хората са казали "купи си скъпо-та да ти излезе евтино".

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                            Един незначителен проблем: При сваляне на стъклото вътрешното уплътнение скърца на умряло, защото се подвива навътре от самото стъкло. Не вярвам да се намери на разумна цена ново. Някакво решение?
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                              Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
                              Един незначителен проблем: При сваляне на стъклото вътрешното уплътнение скърца на умряло, защото се подвива навътре от самото стъкло. Не вярвам да се намери на разумна цена ново. Някакво решение?
                              Сега като стане топло, купуваш глицерин от аптеката и с памук намазваш обилно гумата отвътре при свалено стъкло, оставяш я цял ден на слънце и вечерта преди да го дигнеш избърсваш вътрешния ръб с парцал, на другия ден пак така и няма да скърца 1 година, после пак и така. Не го режи че почва да хлопа стъклото и много дразни.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Сега като стане топло, купуваш глицерин от аптеката и с памук намазваш обилно гумата отвътре при свалено стъкло, оставяш я цял ден на слънце и вечерта преди да го дигнеш избърсваш вътрешния ръб с парцал, на другия ден пак така и няма да скърца 1 година, после пак и така. Не го режи че почва да хлопа стъклото и много дразни.
                                От вътрешната страна е нещо мъхесто - по съм склонен да го извадя и да лепна някаква такава материя. Всъщност ако самото уплътнение е малко по-твърдо или по-меко няма да го има проблема. Сега при сваляне стискам зъби
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X