Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
    Само едни 33-ки...
    И 32-ки са му добре познай чии джип беше на канала при Лозан днес като се обади И шайбата ти е станала страхотна......имаше само да се доискусори малко
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Шайбата вече е готова, имаме и положително налягане. Малко, но от сърце. Другата седмица съм на софтуерни настройки на новия компютър с вече окончателните хардуерни настройки. Живот и здраве ще се похваля. Надявам се да има с какво.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Така да се похваля и аз!
        Смених днес волана с по-новия модел.Моя беше от старите, грозни волани.Наложи се само от стария да прехвърля месинговата шайба за клаксона! Сега определено ми изглежда по-добре!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150711_175433.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5671011Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150711_175313.jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5671012Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150711_175323.jpg
Прегледи:1
Размер:119.2 КБ
ID:5671013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150711_175351.jpg
Прегледи:1
Размер:79.1 КБ
ID:5671014

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Вижте как се промениха роговете на броните и какви бели кучета бяха

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150621_10_42_00_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5671316
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150622_11_55_01_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:5671317

          и огледалата също

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150621_10_42_36_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5671318
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150622_11_54_24_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5671319

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Рогчетата са станали екстра ама за огледалата търпението ти се е изчерпило и не си ги подготвил ...
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Аз пък си имам нов майстор за джипа.
              Прикачени файлове
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                там пластмасата не е такава и колкото и ръце да правих това е максималното

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  По повод в една друга тема и консултация, как да закрепя стабилно и законно предния и задния регистрационен номер, от случайно изгубване в гората и кражба на номерата, та днес намерих време и хванах със самонарезни винтове предния и задния номер, както са със пластмасовата им подложка и директно завити към ламарината, предния номер е завит към основата на булбара, а задния директно към вратата, реших в случай че някой ако поиска да открадне номерата ми, и за да е по най-трудния възможен начин, с дрелката и с подходяща бургия, изпилих леко главите на самонарезните винтове, така че единствения начин да се свалят номерата без да станат на парчета силово, ще трябва пак с дрелката да се разпробият всичките самонарезки откъм главите за да се свалят нормално номерата, после минах главите с лак за да не ръждясат с времето, тази превантивна мярка си струва, да знаете че разправията при изгубване или открадване на даден номер е много по-голяма и крайно неприятна.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Моите съм ги хванал с нитачката ...отпада антикорозионната защита ,а и е по-бързо.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Бърз ремонт на два стартера единият на джипа,единият резерва ,точно преди пътуването до морето в същия ден,изненада!Преди това смяна на масло, скорости и раздатка,заиграх се и с едно виско направих му бърза блокировка,че ми сдаде и допълнителния ел .вентилатор от пред ,пред радиатора,нямаше време да търся друг,че в жегите на 40 И градуса си требе яко вентилиране!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Най-после ми изкочи време да позатворя газовата бутилка с 2 мм рифел, че след новата броня стърчеше много надолу, особено разните кабелчета и маркучи:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0655.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5674442
                        Последно редактирано от bushiDO; 02-08-15, 20:28.
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Добре изглежда, но дали не е по-добре да има по някой отвор да може да изтичат с водата разни наслагвания?
                          Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                          Opel Frontera V6

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Добре е особенно за зимата ,а и за кални терени,че ще се трупа неприятен товар .Аз си направих на целият щит под бутилката и резервоара дупки Ф12мм. ,монтиран преди година ,скоро го свалях и нямаше нищо ,освен едно две камъчета,а скоро орах в една блатна канавка,та бях намотал сума ти кална трева по кардана,та ще мисля защита и за него,че ми изкара акъла на висока предавка в първия момент!Та по принцип има смисъл!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Дупките са лесна работа -ще покарм малко так да видя и, ако забележа натрупване на гадорийки, ще дупча!
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Колеги ,смятам да махна резервоара на ОФА КБ 2.0 на неговото място да сложа по малък и до него газова бутилка .Ако някой е правил тази операция моля да сподели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X