Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
    Павка... ама, ако толкова нямаш, какво да правиш свирни бе, човек! Имам дива вила в планината над Искрец знаеш ли, колко работа има там?!
    Адаш , не се бъзикай ! Павката със сигурност има какво да прави , но е пич и просто си гледа фронтерката като писано яйце . В което няма нищо лошо , след като му е основен автомобил
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Адаш , не се бъзикай ! Павката със сигурност има какво да прави , но е пич и просто си гледа фронтерката като писано яйце . В което няма нищо лошо , след като му е основен автомобил
      Хич не се бъзикам, трябва да се копае и кенеф горе! От година и нещо, и на мен Фронти ми е единствено МПС, и знам много добре, за какво иде реч Павката ми е ясен, нали му следя писанията, а пък и гледам да вървя по неговия път с отношението ми към Фронти!
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Вече ми монтираха новите амортисьори, взех си като на предните амове Монро адвечър 4x4, хода им е едно към едно с оригиналните амове и няма да има никакви проблеми относно ходовете като е с 5 см по-повдигната задница, старите ми амове и двата бяха заминали та тъкмо навреме ги смених, возията стана съвсем стегната и никакво люшкане, много съм доволен от поведението и на пътя, особено като тествах резки завои при 40км/h бетон е на пътя

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5593213

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5593214

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5593215

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5593216
        Последно редактирано от Еделвайс; 14-06-14, 11:28.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Да са ти честити Павка Ако не е тайна , каква им е цената ?
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Аз пък днес си нямах работа та си разглобих въздушния филтър и какво да видя, един затлачен филтър на 1000км. прах колкото поискаш и малко засъхнала каллчица. Резултата е тръба Ф63 , наколко скоби и 2 часа работа.
            Прикачени файлове
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
              Да са ти честити Павка Ако не е тайна , каква им е цената ?
              Мерси Марине , амовете ги взех с отстъпка като техен редовен клиент за 155лв

              Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
              Аз пък днес си нямах работа та си разглобих въздушния филтър и какво да видя, един затлачен филтър на 1000км. прах колкото поискаш и малко засъхнала каллчица. Резултата е тръба Ф63 , наколко скоби и 2 часа работа.
              Браво Ники дано е здрава тръбата, оня ден като се срещах с Владо си говорехме как се изкушавам да купя още една фронтера която да си я карам с вас по хард разходки по черно без да ми пука и да я поддържам колкото да не се разглоби по пътя, наистина се бях засилил да имам 2-ра прежалена фронтера но нали ще ставам семеен (сватба ще правя) и си дадох сметка че няма как да отделям излишни пари и време, ще трябва да се съобразявам като глава на семейство
              Последно редактирано от Еделвайс; 15-06-14, 10:04. Причина: сливане две мнения

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                оня ден като се срещах с Владо си говорехме как се изкушавам да купя още една фронтера която да си я карам с вас по хард разходки по черно без да ми пука и да я поддържам колкото да не се разглоби по пътя, наистина се бях засилил да имам 2-ра прежалена фронтера но нали ще ставам семеен (сватба ще правя) и си дадох сметка че няма как да отделям излишни пари и време, ще трябва да се съобразявам като глава на семейство
                Купи си втора, дълга 3.2, а с тази деиствай по горите. Ама след сватбата, като се появи наследник живот и здраве.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                  Купи си втора, дълга 3.2, а с тази деиствай по горите. Ама след сватбата, като се появи наследник живот и здраве.
                  Наистина живот и здраве, след време може и така да постъпим, харесва ми идеята ти

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Предните тампони на ресьори, заменяеми ли са с някакви други - от друг автомобил.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от stamen_ Преглед на мнение
                      Предните тампони на ресьори, заменяеми ли са с някакви други - от друг автомобил.
                      Има писано из темите, отдели малко време и ще намериш решения на въпроса ти

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Аз пък от вчера съм с 10 инчови джанти с ет -38 и най накрая гумите ми застанаха нормално че оригиналните седмици ги свиваха малко. Снимките са малко лоши за което се извинявам.
                        Прикачени файлове
                        Николай Георгиев 0+
                        тел.0887357722

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Честити да са ти Ники, фронтерата ти е супер, ти ли си занесъл джантите да ги никелираш? Супер са

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Честити да са ти Ники, фронтерата ти е супер, ти ли си занесъл джантите да ги никелираш? Супер са
                            Мерси ама нещо 33ките почват да ми малеят, та почвам да се залислям за 35ци.
                            Джантите за фабрично никелирани аз ги поизтърках малко но имат още за полиране.
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Хах, Ники не е за вярване. Направо кефи
                              Радвам се, че ти харесаха и ти вършат работа. Много приятни моменти ти желая с тях.
                              Дела трябват, а не думи.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение
                                Хах, Ники не е за вярване. Направо кефи
                                Радвам се, че ти харесаха и ти вършат работа. Много приятни моменти ти желая с тях.
                                Мерси много , джантите са идеални направо заспаха.
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X