Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с АСК на Опел Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с АСК на Опел Фронтера

    Колеги някои да ми даде някакви насоки. Опел Фронтера 2.2 DTI с АСК . При включен R джипа не гасне след отпускане на спирачката падат оборотите и джипа гасне . Не винаги го прави това .Мина диагностика не показа никакви грешки по АСК сменено масло и филтър. Но проблема остава и само на задна го прави. Някои да се е сблъсквал с това ?

  • #2
    4 пъти го прочетох и пак не разбрах: гасне или не гасне?
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Само идея - смени стоп машинката.
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #4
        Може аздане съм обяснил правилно . Когато съм в режим R на автоматка и при натиснат педал на спирачкат джипа си даржи обороти така може и 10 минути да седи Няма проблем . Но при отпускане на педала на сперачката за да тръгне колата тя загасва и го прави не постояно примерно на 10 потегляне от тях се случва 3 пъте. Това го прави само на Задна скорос / R/ при дерекна / D/ това не се случва .

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Извинявай, но ти прочиташ ли какво си написал или направо стреляш ??????

          По темата - провери си стоп машинката.

      • #5
        Да това ще е първото което ще направя. Мерси за помоща . Но ако е от нея нали на светофара съм на Деретна с натиснат педал на сперачката логиката ми е че и тогава трябва да изгасне . Или не съм прав? Не съм много по тая час но от две седмици съм по сервизи . И само пари наливам и накрая нищо.

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          спЕрачка, ти нЕкога бил лЕ си в 3-ти клас ?

      • #6
        Ок сори мислеш ли че ми е до едно Е . Благодаря и за помоща аз пишя от телифона и в движение. Мерси пак

        Коментар


        • #7
          В движение не се пише , телефона не е извинение. Колкото по неграмотно е написан въпроса , толкова по малко някой ще ти обърне внимание.

          Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар


          • #8
            Ок разбрах . Има си майстори за тази работа. Лек ден на всички. Но всеки изпада понякога в нужда . Човек до човек опира незнанието на някои не е повод. Както и да е . Благодаря на Лозан ут ре ще сменя машинката дано да е от нея.
            Последно редактирано от krasiqn; 18-10-21, 13:56.

            Коментар


            • #9
              Не е от Стоп машинката сменена и днес пак ми изгасна на два пъте . При потегляне назад.

              Коментар


              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                ОпЕтаЙ да караЖ само напрИед

                Сори (както ти се изрази), но очакваш адекватна помощ, от някой който ще отдели 10 мин. да мисли над проблема ти, 5 мин. да пише в темата ти, а ти дори да не си напънеш мързела да прочете това което е иЗсра...изстрелял на секундата от телефона, докато чакаш в някое задръстване... Еми сОри. Не очаквай някой да ти поднесе решението на тепсия !!!

              • cnc82
                cnc82 коментира
                Редактиране на коментар
                Колегите са прави ! Никой не иска перфектен правопис , ама при теб нещата са извън пътя и каквото повикало , такова се обадило !

            • #10
              Стига бе. Само, защото човека не е написал правилно, вече и му се отказва помощ?
              Ами утре Вие ако отидете по спешност в болницата, и не можете да обясните какво Ви има, лекарите да откажат да Ви лекуват ли?
              Най вече в този под форум забелязвам тази надменност.С изключение на Лозан(личен опит)
              Хубава вечер!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X