Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предни амортисьори демонтаж... ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
    Тук голям битак се е заформил... а аз задодах простичък въпрос...
    В повечето случаи,зададеният въпрос предопределя отговорите, които се получават.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение

      В повечето случаи,зададеният въпрос предопределя отговорите, които се получават.
      В повечето случаи е така, но не и сега. Видя ли някъде да търся да си купя предни амортисьори?
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
        Тук голям битак се е заформил... а аз задодах простичък въпрос... А ако трбява да си чешем езиците-да, амове на толкова години няма, как да са като нови и това ми е пределно ясно, От там нататък-имам опит за да мога да преценя, кога са за боклука и да стендовете дават по-точна представа от моята, но засега имайки предвид и годините на машината и с каква скорост ще шофира, преценката ми ми стига
        Лаф да става, че в секцията за фронтерките голяма тишина... Не съм ги развил още, имам си други занимавки, но колегите вероятно са прави, май не си струва упражнението при положение, че отнема време и да се сменят само гумичките... Ще го мисля по-нататък.
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Лаф да става, че в секцията за фронтерките голяма тишина...

          Ще да са свършили фронтерките сигурно, или форума ще да се е превърнал в пенсионерско кафене....

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X