Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно резервна гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос относно резервна гума

    На Фанатик брат му продаваше преди време стойка от дълга ОФА. Ако може да се монтира на късата, грабвай я и забравяш за проблемите. Ако ли не, има варианти и за стойка-самоделка ....
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос относно резервна гума

      На мен пък, от подпиране или незнам какво, ми се беше вдлъбнала стойката във вратата и трябваше да я опъваме с каиши - за щастие боята изглежда в ред.
      Струва ми се, че би могло вратата да е по-подплатена в тази област!!!
      Или пък от онези стойки за дългата база за които стана въпрос...

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос относно резервна гума

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        На Фанатик брат му продаваше преди време стойка от дълга ОФА. Ако може да се монтира на късата, грабвай я и забравяш за проблемите. Ако ли не, има варианти и за стойка-самоделка ....
        Продаде я. Пък и аз съм го оглеждал тоя вариант. Не става за късата.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          Темата е стара, но проблема си е същия.
          И моята врата провисва. Може би защото е с тенекиена джанта. Алуминиевата е по лека, но с колко не знам. Дали ако сложа алуминиева ще се пооправи проблема. Може би ще я кача горе на тавана.

          Защо стойка от дълга база не става за къса?

          Другия проблем е, че в крайно отворено положение вратата направо изкъртва пантите. На други джипки съм виждал амортисьорче, долу, да не блъска в крайно положение. На Фронтера не се ли е мъчил някой да присажда такъв амортисьор?

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от vitar Преглед на мнение
            Темата е стара, но проблема си е същия.
            И моята врата провисва. Може би защото е с тенекиена джанта. Алуминиевата е по лека, но с колко не знам. Дали ако сложа алуминиева ще се пооправи проблема. Може би ще я кача горе на тавана.

            Защо стойка от дълга база не става за къса?

            Другия проблем е, че в крайно отворено положение вратата направо изкъртва пантите. На други джипки съм виждал амортисьорче, долу, да не блъска в крайно положение. На Фронтера не се ли е мъчил някой да присажда такъв амортисьор?
            Дългата база има друга система за отватряне на вратата и стойката е съвсем друга бира. Смени пантите, или регулирай вратата. Моята машина стана на 21 години и кара 22-ра и такъв проблем нямам. Има едни пластмасови държачи на които ляга вратата, като се затвори, виж дали не ти липсват. И да-и аз съм с метална джанта и до преди няколко години бях с голяма АТ гума на нея. Отваряй вратата придържайки я, когато колата е под наклон на дясно, или назад. За амортесьор няма място, освен, ако не измислиш, как да го монтираш във вратата
            ОФА КБ X20SE + метан

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X