Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАНШОН ЗА ПРЕДНО КАРЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: МАНШОН ЗА ПРЕДНО КАРЕ

    Купи си от Гранд Чероки от Скорпионите или от Исузу трупър, или от Нисан Терано, или в краен случай от Лада Нива но последното не ти го препоръчвам особено.
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      От: МАНШОН ЗА ПРЕДНО КАРЕ

      А има ли значение на тези които си изброил,коя година са.Да знам какво точно търся.Ако има значение моля напиши годините на моделите.Мерси.

      Коментар


      • #18
        От: МАНШОН ЗА ПРЕДНО КАРЕ

        Аз карам ОФАДБ Х22ХЕ 97' ,при смяна да маншоните на предните полуоски (полувалове) се вади цялата полуоска с двете карета, маха се вътрешното каре от полуоската, захванато е с един стопорен пръстен като зегер от към неговата страна, трябва да се раздели от полуоската и тогава се надява външния маншон после се надява вътрешния , карето със зегера и на мястото му... При мене е така със зелени карета съм и вдигнато окачване, така я купих. Имам книга електронен вариант за фронтера - английско, ако някой иска мога да го пратя по интернет или да го кача в системна информация. Има снимки и е описано що-годе добре.

        Коментар


        • #19
          От: МАНШОН ЗА ПРЕДНО КАРЕ

          Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
          А има ли значение на тези които си изброил,коя година са.Да знам какво точно търся.Ако има значение моля напиши годините на моделите.Мерси.
          Аз съм купувал за моята фронтера от Гранд Чероки 1995-а, трупъра мисля 1990-а беше от Терано не знам коя година а от Нивата не съм слагал само го мерих на място изглеждаше, че ще стане с малко напъване. Маншона от Гранда изкара над 30 000 км. след което продадох колата.
          no signature no problems

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X