Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2.2 DTI - датчик на дроселова клапа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    http://www.allmarketone.com/product.php?id_product=533 ето го и в бг 116 лева. Незнам дали си заслужава цялата разправия с втулки и т.н ако проблема го решава завинаги тази сума.

    Коментар


    • GTipo
      GTipo коментира
      Редактиране на коментар
      Аз си взех едни емулатор при който си пише че не трябва втулка ако е затворено оставен.

  • #17
    Първоначално публикуван от vwtaz Преглед на мнение
    Ето линк към емулаторите: https://www.emulatorshop.com/egr-emu...meter-emulator
    Много благодаря!

    Пуснах им запитване дали става за фронтера щото датчика на фронти не е Elobau и е с 5 крака.

    Коментар


    • #18
      Моя човек преди 2 дни е ходил до Пазарджик при някакъв майстор , да му оправи проблема софтуерно . Проблема е решен срещу 200 лв. и засега жипката върви перфектно.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #19
        Може ли контакти на тоя човек в Пазарджик?

        Аз също имам развитие. Сменихме вакумния клапан който движи дросела и престана да гасне. Сега обаче влиза в сервизен режим. Вчера направи пак проблем, почна пак с гасненето и богата смес. Дросела показва затворено положение. като тръгне да гасне.

        Тук намерих една тема в руския форум за същото. В тази тема се говори че са пробвали датчика от конрад и бил работил. Замислям се да го пробвам и аз.

        https://forum4x4club.ru/index.php?sh...c=96551&page=1

        Някой с контакти на майстор, който да ми почисти ЕГР и да сложи емулатор?

        Коментар


        • #20
          Ще взема телефона от моя приятел и ще ти го пратя на лични. Хем и ще го чуя как е Фронтерата до сега.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #21
            Става добре със чип тунинг
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #22
              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Ще взема телефона от моя приятел и ще ти го пратя на лични. Хем и ще го чуя как е Фронтерата до сега.
              Много благодаря на cnc82 за инфото! Днес колата беше при човека и потвърждавам, че тая клапа си се маха със софтуер, EGR също се маха така, и колата си върви.

              Коментар


              • #23
                Първоначално публикуван от GTipo Преглед на мнение

                Много благодаря на cnc82 за инфото! Днес колата беше при човека и потвърждавам, че тая клапа си се маха със софтуер, EGR също се маха така, и колата си върви.
                Браво !
                Радвам се , че всичко е наред вече . Да си я караш със здраве .
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #24
                  Проблема се решава софтуерно перфектно както с EGR-а така и дроселовата клапа (Р 0638 )
                  правил съм няколко броя и проблемите спират .
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X