Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рьчни Хьбове.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Рьчни Хьбове.

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    щото такава цена няма никъде на този континет затова.
    Стига бе...чак да няма....Да не би с хъбовете да изпращат и....някой лев отгоре
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #47
      До: Рьчни Хьбове.

      Първоначално публикуван от recaro_7 Преглед на мнение
      Колега Каскадиора за тези ли ръчни хъбове става дума
      /виж снимката/?
      Като си взех колата ми казаха,че са най-добрите и АISIN била японска фирма под ръководството на Тойота.
      Ама старият вкъщи/баща ми де/ все забравя какво е Lock и Free,та тези на Маринхакер,обозначени с 4х2 и 4х4 се по развират.
      май ще сложа некакви лепенки,зада не направи татко белята
      подобни. Много са здрави.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #48
        До: Рьчни Хьбове.

        Е ако ми намериш ръчни хъбове Superwinch за 160 лв. от днес за утре може да ти дам някой лев отгоре.
        no signature no problems

        Коментар


        • #49
          До: Рьчни Хьбове.

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Е ако ми намериш ръчни хъбове Superwinch за 160 лв. от днес за утре може да ти дам някой лев отгоре.
          Ееее...сега пък суперуинч...ами на АВМ-мите какво им е .Ще ти вършат същата работа.Безотказни са.А за цената......това на хъб ли е или за двата
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #50
            До: Рьчни Хьбове.

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            А за цената......това на хъб ли е или за двата
            Цената е за комплект от 2 хъба.
            ... to be continued

            Коментар


            • #51
              До: Рьчни Хьбове.

              Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
              Цената е за комплект от 2 хъба.
              Ха така сега.....ами тогаз да организираме някой внос.......цената е два за един.....Наистина такава цена/ако е на комплект разбирасе/-НЯМА.А с колко се оскъпява /тоест колко струва доставката/?Щото ако и доставката влиза в тази цена......нЕкой прАй подаръци
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #52
                До: Рьчни Хьбове.

                За Тропър хъбове avn струват 392лева от представителството в Пловдив , във форума имаше адреса не си поръчвайте чрез трети лица май излиза по скъпо.

                Коментар


                • #53
                  До: Рьчни Хьбове.

                  За съжаление доставката не влиза в цената. Трябва да имаш "ятак" в американско и да ти ги прати по пощата иначе с куриерите далаверата се обезсмисля.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #54
                    До: Рьчни Хьбове.

                    Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                    За Тропър хъбове avn струват 392лева от представителството в Пловдив , във форума имаше адреса не си поръчвайте чрез трети лица май излиза по скъпо.
                    А за кой модел, щото не всички стават за Фронтера? То представителството на Исузу е до нас, та може да им задам някой въпрос след празниците.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #55
                      До: Рьчни Хьбове.

                      Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
                      Цената е за комплект от 2 хъба.
                      Ако е наистина такава цената ще ти организирам празнична вечеря
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #56
                        До: Рьчни Хьбове.

                        Наистина горе-долу това е цената, ама на петнайсетина хиляди километра от тук ...
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Рьчни Хьбове.

                          Колеги от къде мога да си купя и аз ръчни хъбове за моята Фронтерка

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Рьчни Хьбове.

                            Първоначално публикуван от Emilianski_74 Преглед на мнение
                            Колеги от къде мога да си купя и аз ръчни хъбове за моята Фронтерка
                            Ето тук можеш
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...=10353&page=40
                            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Рьчни Хьбове.

                              колеги,и аз ще минавам към ръчни авм-ки. да питам- може ли да се ползва зегерката о автоматите или не. и на кой от двата канала се слага зегерка за ръчните- нв тоя канал, на автоматите,или в този след него, който е на самите шлици? тук подлага ли се под зегерката шайба или не?
                              при заключени хъбове може ли да се пуска и спира двойното от лоста в движение, и като изключа лоста, трябва ли да връщам назад?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Рьчни Хьбове.

                                Защо да връщаш назад? Ръчните хъбове се отключват само със слизане от колата.
                                При мен е възможно превключване при заключени хъбове: 4L -> 4H -> 2H и 2H -> 4H
                                Не съм пробвал 4H -> 4L - няма и да пробвам.
                                По монтажа не мога да помогна.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X