Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

    Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
    И аз, като виден Софтаджия се присъединявам към групата за разходка, стрелба, и кръчма!
    Моето предложение е:
    Разходка из Лозенската планина,
    Стрелба на стрелбището в Лозен,
    и подобаващо поливане в някоя кръчма след това!
    Ако ни остане време разбира се,ми се иска да отскочим да постреляме в Лозен.Аз ще си взема пушка и пищол за всеки случай.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #47
      До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

      Айдеййй! Сега и пушки... Що ли не прескоча в събота до Кабул. Там поне е по-сухо. Може би.
      Искам България чиста!

      Коментар


      • #48
        До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

        Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
        Айдеййй! Сега и пушки... Що ли не прескоча в събота до Кабул. Там поне е по-сухо. Може би.
        Щот в Кабул ,ще трябва да среляме по каБУЛКИ,а в Лозен по мишени...
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #49
          До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
          Щот в Кабул ,ще трябва да среляме по каБУЛКИ,а в Лозен по мишени...


          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #50
            До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
            Щом предложението за ресторант е в района на Драгалевци, защо да не го направим при колегата от форума derhunter в неговият хотел ресторанта е страхотен, и със сигурност храната ще е прясна !
            Ето тук можете да го видите:
            http://www.hotel-darling.com/
            Ами аз нямам нищо против да отидем в ресторанта на колегата, даже ще ми е приятно да посетя ново за мен място. Само че, нека един човек да се заеме с организацията, за да няма недоразумения. И като се уточни приблизителната бройка на присъстващите, да резервира маса/и и някаво меню, защото ако му се изтърсим 20 човека изневиделица или няма да има места, или ще се шашне персонала, докато ни сервират.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #51
              До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

              колеги ште се радвам да се запознаем доколкото разбрах сьбота 10 30 центара на бистрица само кьдето несам потготвен за голяма кал по скоро нешто леко но за вечерта сьгласен
              Наско тел: 0884133260; 0898605088

              Коментар


              • #52
                До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                Нали се разбрахме че голяма кал няма да има!Само през 2 блата ще минем ама не се притесняваи
                Асега сериозно без голяма кал щот и аз ще остана някъде, моита хем е дълга база хем и съм с някви не много страхотни гуми хеми и музиката в багажника тежи 100 кила
                Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

                Коментар


                • #53
                  До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                  Колеги, тъй като аз най-вероятно няма да мога да присъствам на тази сбирка, за което ме е много яд.
                  И се свързах с колегата derhunter, той днес ще напише в темата как стоят неща.
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #54
                    До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                    Привет на групата.Ако имате желание да завършите разходката
                    при мен-няма никакъв проблем.Мога да побера в ресторанта 40
                    човека.Ако искате някакво меню предварително нека някой от
                    вас мине при мен да го уточним ,ако ли не -кой каквото си поръча.
                    Хотела се намира от площада на Драгалевци по улицата в ляво
                    на около 150 м.Само искам приблизително бройка на хората и
                    час на пристигане.Тел.0888901433 Иван.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #55
                      До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                      Казваите какво става със сбирката че събота наближава.
                      Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                      LZ1BGM Тел.0887482136

                      Коментар


                      • #56
                        До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                        Ако се предположи че сме се разбрали аз ще бъда в събота в 10.30 в центъра на бистрица, но за вечерта няма да съм на разположение. Ако някой може да ми обясни къде по точно е това в цетъра на бистрица щото никога не съм ходил там. Ако се реши разходката да се проведе в неделя или да се чакаме по рано също няма никакъв проблем от моя страна.

                        Коментар


                        • #57
                          До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Привет на групата.Ако имате желание да завършите разходката
                          при мен-няма никакъв проблем.Мога да побера в ресторанта 40
                          човека.Ако искате някакво меню предварително нека някой от
                          вас мине при мен да го уточним ,ако ли не -кой каквото си поръча.
                          Хотела се намира от площада на Драгалевци по улицата в ляво
                          на около 150 м.Само искам приблизително бройка на хората и
                          час на пристигане.Тел.0888901433 Иван.
                          Пичове,пишете всеки коко хора ще доведе в ресторанта за да резервираме приблизително като бройка при Иван.

                          Центъра на Бистрица е най-широкото място с паркирали жипки.Вижда се,немой се обърка.Аз съм там с Фронтерката(и новите гумета де).
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #58
                            До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                            Точно ще я пробваме как върви
                            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                            LZ1BGM Тел.0887482136

                            Коментар


                            • #59
                              До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                              Събота ли остава? (Тогава няма да мога да участвам, но поне ще мина да ви видя, преди да отида на работа.)

                              Поздрави!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • #60
                                До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                                Значи за сега сигурните за събота са адвокат, зипмоторс и аз.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X