Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

    Привет на всички !Цяла зима палих без проблеми на -15 градуса но сега релето не потгрява а лампичката мига релето го носих на сервиз и ми казаха че е здраво .От каде може да идва проблема !! Моля помогнете и дайте съвет

  • #2
    От: Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

    Момче, най-напред напиши от къде си и използвай препинателните знаци правилно.

    Привет на всички! Цяла зима палих без проблеми на -15 градуса, но сега релето не подгрява, а лампичката мига. Релето го носих на сервиз и ми казаха, че е здраво .От къде може да идва проблема? Моля помогнете и дайте съвет!
    Веригата на подгрева е реле, кабели, шина, подгревни свещи. Провери си всичко това!
    Последно редактирано от dedoKoko; 27-04-15, 10:05.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

      Извинявам се за правописа,но снощи писах малко на градус! Отностно веригата,кабелите и подгревните свещи всичко е проверено .От сервиз ми казаха,че може да имам дефектен датчик за температура на двигателя или от контактния ключ . Но понеже лампичката ми мига по време на движение мисля,че нее от контактния ключ !От къде може да идва този проблем ?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

        Лампата мига , когато има изгоряла свещ или по-точно разлика в двата кръга на подгряване.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

          Или при ниско напрежение на акумулатора ...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

            Интересно ! Не съм забелязал досега. Че то ако е ниско , ще завърти ли този сложен мотор. Този волтметър не за красота към интериора. Но човек се учи цял живот!

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Или при ниско напрежение на акумулатора ...

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със поДгряването на свещите на Фронтера 2.3

              Първоначално публикуван от engi7d Преглед на мнение
              Интересно ! Не съм забелязал досега. Че то ако е ниско , ще завърти ли този сложен мотор. Този волтметър не за красота към интериора. Но човек се учи цял живот!
              Вярно е. При мен симптома беше точно същия - лампата мига при здрави свещи. Дали е така се проверява лесно, като подгряваш
              два пъти преди да палиш. Ако с едно подгряване мига лампата, а с две подгрявания не мига, почвай да отделяш настрана по някой лев за
              акумулатор. / Ноу-хауто е от Куздов /

              ПП Докъде стигна с газовото ?
              Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X