Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подгревателни свещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подгревателни свещи

    Мига ми лампата за подгревателните свещи. Дотук добре, развих ги, намерих изгорялата и я смених.
    Лампата обаче продължава да мига. Второ сваляне на свещите, оказа се, че всичките са здрави, изпробвани
    на акумулатора, зачервяват в края, не по средата. Лампата продължава да си мига. Къде може да е заровено
    кучето ? Не че ми е проблем сега, но ако ми изгори свещ / или още по-лошо две-три/ , ще позная че имам изгоряла
    по това, че няма да запали в студа и ще стоя някъде по пътищата . . .

    Приемам идеи и съвети
    Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

  • #2
    От: Подгревателни свещи

    Грешка записана в ЕКУ-то, Разкачи акумулатора и изчакай 10 мин. Поне така се прави на WW Бийтъл. Мой приятел имаше точно твоят проблем.

    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Подгревателни свещи

      Подгрявай два пъти и няма да мига . Ако не си сложил подходяща свещ така прави (също и при ниско напрежение на акумулатора), щото си мери токовете тая пущина. Обаче пак пали.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        От: Подгревателни свещи

        Наистина след второ подгряване не мига . . .
        Явно акумулатора си заминава, и това е един от признаците, все пак шеста зима ме кара, милия.
        Иначе си върти . . . засега.

        Благодаря, Куздов !!!
        Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X