Обява

Свий
Няма добавени обяви.

дали ще може 33

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: дали ще може 33

    Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
    Та да вкараш по големи гуми от 32'' си трябва яко рязане на калниците или много вдигане на купето ....................Спомена за рейката нещо има ли няква тайна там която знаеш и не си я споделил с нас ?
    Какво ти попречи да ги окълцаш с флекса и да туриш някакви пластмаси да не е грозно,на пазара поне има секъкви.Карай докато я строшиш или ти писне от разните му там вакуми и после ще обяснявам.

    Коментар


    • #17
      От: дали ще може 33

      Я! Какво имаш предвид с това за вакумите?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: дали ще може 33

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Я! Какво имаш предвид с това за вакумите?
        Що?Какво им е на твойте?Ти май по гората не ходиш и не включваш често предното.

        Коментар


        • #19
          От: дали ще може 33

          След дълги размисли и страсти по темата, реших следното: Утре ще връча фронта на Явор за монтаж на лебедка - 10000, ръчни хъбове, тръби до праговете и гумени уширители на калниците. Стигнах до извода, че тези 5 см. които евентуални бих спечелил от смяната на гумите няма да ми решат проблема, но биха ми усложнили живота с дифовете. Затова ще направя това.
          Много безаварийни на всички!

          Коментар


          • #20
            От: дали ще може 33

            Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
            След дълги размисли и страсти по темата, реших следното: Утре ще връча фронта на Явор за монтаж на лебедка - 10000, ръчни хъбове, тръби до праговете и гумени уширители на калниците. Стигнах до извода, че тези 5 см. които евентуални бих спечелил от смяната на гумите няма да ми решат проблема, но биха ми усложнили живота с дифовете. Затова ще направя това.
            Много безаварийни на всички!
            Мъдро разсъждение
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #21
              От: дали ще може 33

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Що?Какво им е на твойте?Ти май по гората не ходиш и не включваш често предното.
              Ми не го включвам често, ама ми е тъпо всеки път да се чудя дали тия смешни маркученца са си на мястото и дали са здрави, та ако има някаква алтернатива си струва се се обмисли....
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: дали ще може 33

                Kакви уширители на калниците си замислил-от Скорпиона ли?

                Коментар


                • #23
                  От: дали ще може 33

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Ми не го включвам често, ама ми е тъпо всеки път да се чудя дали тия смешни маркученца са си на мястото и дали са здрави, та ако има някаква алтернатива си струва се се обмисли....
                  Е излагаш се. Това е една от най-безпроблемните системи в тая Фронтера
                  Ако веднъж си ги ревизирал нямаш повод за притеснение.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    От: дали ще може 33

                    Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
                    След дълги размисли и страсти по темата, реших следното: Утре ще връча фронта на Явор за монтаж на лебедка - 10000, ръчни хъбове, тръби до праговете и гумени уширители на калниците. Стигнах до извода, че тези 5 см. които евентуални бих спечелил от смяната на гумите няма да ми решат проблема, но биха ми усложнили живота с дифовете. Затова ще направя това.
                    Много безаварийни на всички!
                    Отлично си го решил, полковник!

                    Да не забравиш снимките после.
                    Успех!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: дали ще може 33

                      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                      Е излагаш се. Това е една от най-безпроблемните системи в тая Фронтера
                      Ако веднъж си ги ревизирал нямаш повод за притеснение.
                      e, нямам точна статистика за повредите при фронтера, но дори и да си прав, не пречи чисто академично да обсъдим някаква алтернатива!
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #26
                        От: дали ще може 33

                        Закарах му я и я оставих. Уговорката е да си я прибера преди 03.05. За уширителите не знам дали са от Ямболските или от другаде, просто му казах да ми сложи и толкова. Снимки ще има задължително след като си я прибера.
                        Много безаварийни на всички.

                        Коментар


                        • #27
                          От: дали ще може 33

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Принципно да,ама ако ще я сменяш търси направо V6 къса,с малко работа с 35-ци ще си безгрижен.А като си купиш ще ти кажа две приказки за рейката/В отпред е с рейка,а не с кутия/.
                          Има ли V6 къса автомат, че съм забравил как се кара с три педала, а тоя V6 изглежда подходящ........... дълги има няколко на пазара, но се колебая дали ще е подходяща дългата база за горски нехард изпълнения?
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #28
                            От: дали ще може 33

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            Има ли V6 къса автомат, че съм забравил как се кара с три педала, а тоя V6 изглежда подходящ........... дълги има няколко на пазара, но се колебая дали ще е подходяща дългата база за горски нехард изпълнения?
                            Е сега от Врунгел, на Опел ли отиде ?
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #29
                              От: дали ще може 33

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Е сега от Врунгел, на Опел ли отиде ?
                              Къв Врунгел? Черока не е врунгел. А пък късия V6-aк е доста по-приятен от стария Черок който имаше Ванката
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #30
                                От: дали ще може 33

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Къв Врунгел? Черока не е врунгел. А пък късия V6-aк е доста по-приятен от стария Черок който имаше Ванката
                                Не Черока бре..от известно време търси CJ, ама явно няма ...та за това се заглежда по неамерикански алтернативи..
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X