Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Текуща поддръжка на Opel Frontera

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

    Първоначално публикуван от VeshteR Преглед на мнение
    дам
    остава и радиаторът ми да е от фронтера само
    моята е удряна и по предницата и всичко и ново
    ударът е козметичен но със сигурност мога да кажа че радиаторът бронята маската са нови
    или поне бяха преди 2 години когато я взех
    като влезя малко в пачка ще продължа издирването на дифузьор и седалка
    Ами защо не бутнеш една снимка да го погледнем и когато влезеш във финансова кондиция да знаеш колко ще олекнеш.За оригинален и 1 месец чакане ми оферираха 140 евро.За 50лв. и малко играчка си струва.Ако искаш на ЛС ще ти пусна снимка на моя радиатор с побългаряването.

    Коментар


    • #62
      До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

      не ми е належащо
      2 години я карам така ще покара още
      като ми падне ходене до някоя морга и ако има - ще си взема
      моята не е глезена
      добре поддържана е но и брутално експлоатирана
      BMW X6

      Коментар


      • #63
        До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

        Здравейте,търся вискосъединител за опел фронтера 2.5тдс.Има само споръчка и то от 900лв.Някой да знае нещо 2-ра ръка.

        Коментар


        • #64
          До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

          нов е към 300лв мах
          цепят те в цената
          моята я смених за 180-200лв някъде беше оригинална на ГМ
          BMW X6

          Коментар


          • #65
            До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

            Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
            нов е към 300лв мах
            цепят те в цената
            моята я смених за 180-200лв някъде беше оригинална на ГМ
            Преди около 8 месеца си купих нов за 180лв.Тази цена от 900 лв.е нереална и направо съм изумен?

            Коментар


            • #66
              До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

              Първоначално публикуван от ивелин75 Преглед на мнение
              Здравейте,търся вискосъединител за опел фронтера 2.5тдс.Има само споръчка и то от 900лв.Някой да знае нещо 2-ра ръка.
              слагай,три болта на 120 градуса еди от друг и си решаваш проблема без пари
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #67
                До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                Да бе.
                И започва да дига тайфуни отпред и да фучи като камаз. Товари мотора, харчи повече абе супер.
                Купи си нова муфа тя е консуматив. Не се занимавай с глупости.
                no signature no problems

                Коментар


                • #68
                  До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Да бе.
                  И започва да дига тайфуни отпред и да фучи като камаз. Товари мотора, харчи повече абе супер.
                  Купи си нова муфа тя е консуматив. Не се занимавай с глупости.
                  Е то Marinhaker го каза в кръга на шегата , ама наистина понякога като временно решение върши работа. Да не забравяме все пак , че болшинството от съветските возила ( пък и не само те ) са с постоянно зацепена перка
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                    Да возила по на 30 години без да са ъпгреидвани,само се произвеждат без да се замислят за развитие,возила при които КПД е в пъти по малко от техните западни аналози,разход като на БТР.

                    Колега взе ми си една нова виско муфа,ако трябва да пари,но по добро от оригиналното няма,ще ти се отплати да знаеш,това е както с гумите,даваш 1000 лв,ама поне 3 години само ръчкаш без да се замисляш.
                    Успех.



                    Поздрави

                    Коментар


                    • #70
                      До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Е то Marinhaker го каза в кръга на шегата , ама наистина понякога като временно решение върши работа. Да не забравяме все пак , че болшинството от съветските возила ( пък и не само те ) са с постоянно зацепена перка
                      Ние с Марин си се знаем добре. Както виждаш и аз се хиля. Но факта си е факт. Сменяйте си муфите и при най-малко съмнение за да не правите сумати нещо после. (както аз)
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #71
                        До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                        реших да сменя накладките и се оказа че моите дискове и накладки са "големите" и накладки за 2.0 не стават и си взех за 2.2 на цена 108 лв.,такива станаха на апаратите както и десният шарнир се беше тръгнал и си взех MOOG казват че били едни от най-добрите.Левият е рециклиран ще видя кое ще изкара повече преди да втаса





                        Поздрави
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #72
                          До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                          хех
                          с тоя долен шарнир те очаква истинско удоволствие при смяната
                          кефа е неописуем
                          поне ще си смажеш пак хъбовете
                          аз смених и четирите на камара там с другата карантия - щанги селенови втулки амортисьори...абе истински кеф
                          още получавам гърчове като се сетя
                          че и жената ме вози с кола....
                          BMW X6

                          Коментар


                          • #73
                            До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                            Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                            реших да сменя накладките и се оказа че моите дискове и накладки са "големите" и накладки за 2.0 не стават и си взех за 2.2 на цена 108 лв.,такива станаха на апаратите както и десният шарнир се беше тръгнал и си взех MOOG казват че били едни от най-добрите.Левият е рециклиран ще видя кое ще изкара повече преди да втаса





                            Поздрави
                            Днес май някой е правил ремонт???...А резултат има ли или не???....

                            Коментар


                            • #74
                              До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                              Да има,поне установих откъде идва проблема,но в понеделник ще го отстраня окончателно разбира се с снимков матриал за ръчните хъбове и разказ по картинкиВсе някои трябва да има за да пробва,в понеделник ще разкажа всичко как едни ръчни хъбове не ме вкараха в изключително скъпи ремонти.
                              А за смяната не св вади хъба,левият го сменихме без да разглабям хъба за 20 минути,ходонето при майстора ми отне повече време


                              Поздрави

                              Коментар


                              • #75
                                До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                                Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                                Да има,поне установих откъде идва проблема,но в понеделник ще го отстраня окончателно разбира се с снимков матриал за ръчните хъбове и разказ по картинкиВсе някои трябва да има за да пробва...

                                Тая дето си я намислил с болта на полуоската няма да я бъде. Там луфт трябва да има. Отиди и пребии стругара ти. Шайбите се правят от стомана а не от ла...но.

                                П.С. И зегерките са ти боклук. Мойте не са мръднали а бая оффроуд видяха тоя месец.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X