Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Текуща поддръжка на Opel Frontera

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

    А???

    Коментар


    • #47
      До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

      Аз не съм се изразил точно, прав си. На късата база са два кардана-за предното и задното задвижване. На дългата пак са си два, но задният е от две части. А има и модели само със задно, но за американския пазар и се продават под името Исузу Родео/Амиго. Във София има със сигурност едно такова къса база.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #48
        До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Аз не съм се изразил точно, прав си. На късата база са два кардана-за предното и задното задвижване. На дългата пак са си два, но задният е от две части. А има и модели само със задно, но за американския пазар и се продават под името Исузу Родео/Амиго. Във София има със сигурност едно такова къса база.
        Разбрахме се-нейсе.Американските модификации наподобяват китайското изпражнение,копирало Фронтера.Там късата база е само със задно,а дългата с два задвижващи моста-как на американците през втората световна не им свърши керосина над Китай?!Късмет.Но като цяло нашите английски Фронтери държат стандарт и качество-мен лично това ме устройва,колата я бива и китаец не е пипал!

        Коментар


        • #49
          До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Това е седалката, ако я искаш, казвай...
          A аз можели ?
          мен ме интересува, ще си направя от двете една хубава.
          Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

          Коментар


          • #50
            До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

            Може, обади ми се на 0888869241 и ела да си я вземеш щом ще ти свърши работа.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #51
              До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

              Здравейте
              днес смених виско муфата на фронтерата 94г къса база 2.0 бензин
              влязох в магазина с муфата в ръце и питах дали имат тази част без да казвам за каква кола е
              продавачът каза че имат макар че за опел РЕКОРД почти нямат части
              аз съответно си замълчах и резултатът е че за 200 лв се сдобих с чисто нова виско муфа оригинална на GM с означения едно към едно като тези на моята с тази разлика че на моята пише че зацепва на 93 градуса а новата има означение за 90 градуса
              при направена справка после в друг магазин - не този от хорска срама
              ми беше обявена цена за ''Италиянска'' от 409лв
              проблем е само че не разбрах от какъв Рекорд е виското но пълно щастие няма както знаете
              смених и антифриза защото се оказа че миналата седмица явна са го сменили само по документи в сервиза - кафяв антифриз няма нали
              но това е отделна тема
              резултатът е че стрелката не минава хоризонтално положение
              това е
              BMW X6

              Коментар


              • #52
                До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                И аз така направих със гуменото "каре" - исках за Омега и го купих за 35 лв. Абсолютно същото, но "оригинално" за Фронтера - 150 лв.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #53
                  До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                  Първоначално публикуван от VeshteR Преглед на мнение
                  Здравейте
                  днес смених виско муфата на фронтерата 94г къса база 2.0 бензин
                  влязох в магазина с муфата в ръце и питах дали имат тази част без да казвам за каква кола е
                  продавачът каза че имат макар че за опел РЕКОРД почти нямат части
                  аз съответно си замълчах и резултатът е че за 200 лв се сдобих с чисто нова виско муфа оригинална на GM с означения едно към едно като тези на моята с тази разлика че на моята пише че зацепва на 93 градуса а новата има означение за 90 градуса
                  при направена справка после в друг магазин - не този от хорска срама
                  ми беше обявена цена за ''Италиянска'' от 409лв
                  проблем е само че не разбрах от какъв Рекорд е виското но пълно щастие няма както знаете
                  смених и антифриза защото се оказа че миналата седмица явна са го сменили само по документи в сервиза - кафяв антифриз няма нали
                  но това е отделна тема
                  резултатът е че стрелката не минава хоризонтално положение
                  това е
                  Браво, добре си направил, муфата 1:1 ли е или има разлики, в смисъл захващането и разстоянието от радиатора това е много важно.?
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #54
                    До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                    Абсолютно никаква разлика
                    1 към 1
                    дори и двете са на един и същ производител - GM
                    всички означения са 1 към 1
                    накрая на моята пише обаче 93B а на новата пише 90D
                    лагерчето дори е същото че и сепараторчето на цвят е едно и също
                    пълно съвпадение
                    BMW X6

                    Коментар


                    • #55
                      До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                      Ще сработва на малко по-ниска температура, но това може да не се окаже минус
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #56
                        До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                        Ще сработва на малко по-ниска температура, но това може да не се окаже минус
                        даже е много по-добре ;-)
                        аз също мойта фронтерка си я държа по-хладна.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #57
                          До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                          Аз мисля, че няма да спадне работната температура през зимата, но през лятото ще има ефект, защото ще започне да охлажда радиатора преди да е отворил термостата напълно. Тогава би трябвало да катери по-малко стрелката ....
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #58
                            До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                            значи виското като отказа напълно - разбирай на загрят двигател се въртеше едвам едвам и можеше да се спре с ръка - температурата отиваше до чертата след средата на 9 часа и оставаше там
                            сега отива до там - термостата отваря и стрелката слиза и държи една идея над средата - пробвано на дълго Габрово София Габрово
                            прави ми впечатление че дори и студено виското пак върти и то не зле
                            сега е Ъпсурт да се спре перката с ръка
                            доволен съм - да отбележа че нямам дифузьор и в момента издирвам такъв втора ръка
                            BMW X6

                            Коментар


                            • #59
                              До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                              Първоначално публикуван от VeshteR Преглед на мнение
                              значи виското като отказа напълно - разбирай на загрят двигател се въртеше едвам едвам и можеше да се спре с ръка - температурата отиваше до чертата след средата на 9 часа и оставаше там
                              сега отива до там - термостата отваря и стрелката слиза и държи една идея над средата - пробвано на дълго Габрово София Габрово
                              прави ми впечатление че дори и студено виското пак върти и то не зле
                              сега е Ъпсурт да се спре перката с ръка
                              доволен съм - да отбележа че нямам дифузьор и в момента издирвам такъв втора ръка
                              Aуто+.Около 50 лв.Не е напълно идентичен,но с малко клъцване и свински опашки по периферията стана.2-ро лято нямам грижи-и аз нямах при закупуването.Водело се някаква по-нова версия.Ще ти обяснят като се чуете.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Текуща поддръжка на Opel Frontera

                                дам
                                остава и радиаторът ми да е от фронтера само
                                моята е удряна и по предницата и всичко и ново
                                ударът е козметичен но със сигурност мога да кажа че радиаторът бронята маската са нови
                                или поне бяха преди 2 години когато я взех
                                като влезя малко в пачка ще продължа издирването на дифузьор и седалка
                                BMW X6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X