Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсано жило за километража...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Скъсано жило за километража...

    Първоначално публикуван от drakon27 Преглед на мнение
    моето стана с присаждане от пасат
    Колега, би ли споделил как си направил процедурата с присаждането,че и на мен ми предстои смяна на жилото за километража а 130 лв. за ново няма,предварително благодаря.

    Коментар


    • #17
      От: Скъсано жило за километража...

      В Княжево правят жила - занасяш старото и по него ти правят ново. 35 лева ми излезе по спомен миналото лято жило за километража за ОФА ДБ.
      Работят и с куриер.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #18
        И на мен ми скъса жилото на километража. Бялата щипка към таблото е здрава. Може ли да се смени само самото жило, без бронята, тъй като бронята е здрава. Целта е да не се разглобява, да стане по бързо.

        Между другото от Ауто+ ми отговориха, че няма как да ми доставят жило, не се произвеждало вече, нямало и алтертив. Знае ли някой в друг магазан дали ще намеря?

        Коментар


        • #19
          Микрон Доцев е фирмата. Пращаш старото жило, те си свалят и местят от него незаменимите части като пластмасата към километража и ти връщат ново жило, направено по твоето.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • #20
            Благодаря Alex, намерх им координатите:
            https://mikrondocev.com/portfolio-vi...0%D0%B0%D0%B6/

            Проблема е, че не съм от София. Да, пише, че работят с Еконт, ама знам ли и аз какво искам.
            Найстина ли ново няма да намеря?

            Коментар


            • ikristiqn
              ikristiqn коментира
              Редактиране на коментар
              То ще е ново, но няма да е оригинално.

            • moci111
              moci111 коментира
              Редактиране на коментар
              А като не е оригинално няма да работи ли ?

          • #21
            Ново никъде не откривам!
            Нито в магазините нито в нета.
            Едно елементарно жило...

            Ще мисля вариант да го пращам в София.

            Коментар


            • #22
              ...
              Най ме е страх от хора без мечти...

              Коментар


              • #23
                Оригинално или ново никаде не намерих!
                Втора употреба намерих само едно ( от проверени десетки морги и коли на части ), и то беше в плачевно състояние.

                Пратих моето на Микрон, направиха ми го за деня, добре изглежда, сложих го, като цяло е ОК.
                Малко пулсира стрелката. Няма остри завой, освен точно зад таблото, но там няма как да е по добре. Старото честно казано изобщо не си спомням дали е пулсирало.

                Коментар


                • #24
                  Микрон ремонтират с ново жило с диаметър 3 мм, а в много случаи старото е 3,2. Според тях "то си е така", "стандартът е така" и други измислени обяснения, казани с много нагъл и припрян глас. Но на практика с тънките жила се получават някакви трептения и резонанси и понякога стрелката мърда. Вероятно и частите на километража се износват ускорено.
                  Може да не е това проблема, но леко разследване преди време стиган до този резултат.

                  Коментар


                  • moci111
                    moci111 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Преди години на фронтерата ми правиха жилото на километража там и при мен се появи трептене на стрелката. Според мен квадрата който влиза в километража е къс. Като го издърпвах с клещите и го поставя на километража стрелката не трептеше но това само няколко километра.

                • #25
                  Хубаво е да се има предвид, че бронята на жилото също се износва. А ако в нея е прониквала влага, ремонтът е обречен...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #26
                    Бронята която са сложили в Микрон е нова. Всичко е ново, освен бялата пластмаса която влиза в таблото.

                    Коментар


                    • #27
                      Нищо му няма, че пулсира при ниските скорости. Ще те изкара докато пенсионираш колата.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • #28
                        Още 20 години ли?

                        Коментар


                        • #29
                          Споко, ще ти се наложи да смениш съединител и вече няма да има
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X