Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера за състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фронтера за състезания

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Ако сложиш на 2.0 диф от 2.8, извън пътя ще караш само на бавни (а може и Витиня по асфалта да я качваш на бавни)
    И само да допълня, че това е защото 2.8 двигателаят е също толкова конски сили като 2.0, само че с много по-голям въртящ момент. Като на камион както казва Лозан.

    Коментар


    • От: Фронтера за състезания

      Не знам каква е работата пичове, ама вчера тръгваме по един як баир, аз ОФА дълга 2,8 със ремарке и 2 кучета,една къса Витара от по новите и една къса Нива с ремарке с 2 кучета.Сняг 10-15см отдолу път настлан със натрошени камъни и тук там асфалт, и познайте кой излезе горе.Витарата я бутахме,а Нивата излезе ама без ремаркето.

      Коментар


      • От: Фронтера за състезания

        Само няма да ме овиквате сега...

        Айде следващата неделя-16 Януари да ме заведеш на това място да видим откъде излиза фронтерата, а витарата трябва да я бутат? Тъкмо се чудехме накъде да направим маршрита за разходка.
        Според мен или има разлика в гумите на двете машини, или който е карал витарата не еможел да я кара. Или му е било жал...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Фронтера за състезания

          По скоро второто и третото заедно.

          Коментар


          • От: Фронтера за състезания

            Аз съм от с.Невша колега близо сме.През нашто село мина 4x4 Шумен 2010г.Може и да караме някой път ама , аз мойта си я пазя особено от драскане по драките, имам и Венто ама откакто имам Фронтерата с него рядко се виждаме.

            Коментар


            • От: Фронтера за състезания

              Мойте гуми са нови на 4000км BF Goodridge A/T,техните някви измислени не ги запомних.

              Коментар


              • От: Фронтера за състезания

                До колегата Кесов,Ники като ходиш насам натам да събираш чаркове за новата Фронтера оглеждай се за лети джанти 16-ки,ако паднат по евтинко да си взема едни,че оня ден изтървах едни с гумите за 280.

                Коментар


                • От: Фронтера за състезания

                  Ако решим да дойдем към вашия край ще ти се обадя. Но за целта метни едно лично с телефона си, или ми се обади-моят телефон е в подписа.
                  Ако няма сняг-ще се спуснем по баира над казаните на селото ви.

                  Извинявам се за спама.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Фронтера за състезания

                    Колега Кесов щом мислиш че ще ти трябва мощност,а и със сигурност ще е така, има един доста евтин и резултатен тунинг за двигателя ти .Ако правилно съм разбрал той е ц20не 115кс.Слага се глава разпределителен вал и всмукателен колектор от1,8 115кс. Има всичко подробно описано в тема в опел форума но не можах да ти я кача. Резултата е наистина впечатляващ,колата(вектра)започна да върви като себеподобните си (но със ц20хе 150кс.) че и по вече ,а разхода и на гориво при нормално каране ,а и въобще си остана същия

                    Коментар


                    • От: Фронтера за състезания

                      Все още се занимавам с предния мост,защото нямам много време.Смених доста неща по предното окачване-лагери,тампони и семеринги...След това е задния мост и чак след това двигателя,понеже в момента поне пали и върви на газ...След това ще е лифтоването и рязането на калниците...

                      Коментар


                      • От: Фронтера за състезания

                        Ко става Ники,стигна ли до някъде ??
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • От: Фронтера за състезания

                          Ами надявам се в неделя да я изкарам да се разтъпче и да видя какво съм сътворил по предния мост.По-късно ще пусна малко снимки от процеса на реставрация на предницата...

                          Коментар


                          • От: Фронтера за състезания

                            Мина месец от последния ми пост,но излязоха допълнителни нища - жила за ръчната,някои липсващи части от задните спирачки(дефакто задни спирачки нямаше).Вече я карам като всекидневна кола,за да разбера дали всичко е наред.Имам и питане - някой минавал ли е от газ на бензин,че май практиката е обратна?Някакви особености ако има,моля да споделите...

                            Коментар


                            • От: Фронтера за състезания

                              Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                              Мина месец от последния ми пост,но излязоха допълнителни нища - жила за ръчната,някои липсващи части от задните спирачки(дефакто задни спирачки нямаше).Вече я карам като всекидневна кола,за да разбера дали всичко е наред.Имам и питане - някой минавал ли е от газ на бензин,че май практиката е обратна?Някакви особености ако има,моля да споделите...
                              Задължително свали рейката с дюзите и ги дай за почистване но някъде където могат и да ги премерят след чистенето. Свали резервоара за почистване и преглеждане/смяна на помпата. Провери захранването на самата помпа и пусни нов минус някъде около резервоара ( направо и плюс ако питаш мен).
                              Моторчето за празен ход задължително го накисни в кореселин до буксата.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Фронтера за състезания

                                Резервоара е изваден и почистен и ще бъде монтиран в купето,за да не виси отдолу.Бензиновата помпа липсваше и ще поставя нова,но за нея ще трябва малко ТНТМ,понеже не е оригиналната.Инжекционите ще се почистват на ултразвук задължително,а стъпковото моторче най-вероятно ще се закупи ново.Благодаря за напътствията,Fanatic!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X