Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера и алтернативни горива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Фронтера и алтернативни горива.

    Като го направиш, отвори сервиз за настройка на АГУ ... Ще си най-търсения газаджия, гаранция. (Ето ти идея за нов бизнес за през зимата ... )
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #32
      От: Фронтера и алтернативни горива.

      Те и газаджиите могат ама не искат отнема време и човек трябва да помисли малко , което не им е рентабилно.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #33
        От: Фронтера и алтернативни горива.

        И настроиките не спират, мисля че намерих оптимални вариянт сега е с дифузьор 29мм. и аванс процесора е настроен 13 градуса или както се водят, върви прилично и харчи малко . Сега разхода е 150км. с 16лв. само градско. Правих опити с всички дифузьори на пазара 25 , 27 , 29, 32 ,36 и най-добре е с 29мм. с какъвто беше и на пропан-бутан.
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • #34
          От: Фронтера и алтернативни горива.

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          И настроиките не спират, мисля че намерих оптимални вариянт сега е с дифузьор 29мм. и аванс процесора е настроен 13 градуса или както се водят, върви прилично и харчи малко . Сега разхода е 150км. с 16лв. само градско. Правих опити с всички дифузьори на пазара 25 , 27 , 29, 32 ,36 и най-добре е с 29мм. с какъвто беше и на пропан-бутан.
          Я дай малко снимки и обяснения как и къде е монтиран ТАПа,кои кабели се режат,как се вързва и настройва,цени на тая джаджа и сподели малко по-подробно опитите си!!!!

          Моля!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #35
            От: Фронтера и алтернативни горива.

            Аванс процесора съм го купувал от колега в Студенски град Румен се казва и тои го монтира като ми обясни как да го настроивам. А опитите ми се състояха в това да пробвам различни дифузьоти и настроики на редуктора както и на ТАП. ТАП определено има ефект от него а цената е 150 лв. с монтажа .
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #36
              От: Фронтера и алтернативни горива.

              Толкова ли му е скочила цената, дори и с външен комутатор ?
              За вършенето на работа, върши - пазарна икономика.

              Коментар


              • #37
                От: Фронтера и алтернативни горива.

                Има и вариянт за 35 лв. но не става за мен и е по простичък а този за 150 много умен чак и софтуер има. Според мен си заслужава парите.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 12-11-10, 21:36.
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • #38
                  От: Фронтера и алтернативни горива.

                  Не ме разбирай погрешно, моя модул е пак от там, но дори програмируемия с лаптоп беше на други пари.Човекът се е наложил с качество - нека.Понасложих преди две години покрай моя и на доста хора, един няма оплакване до сега.Всякави автомобили се сдобиха с процесор за пропан-бутан или метан.
                  Между другото, ако не грее мотора с процесор настроен за метан/по-голямо предварение при запалване/, карайте така.Двигателят става по-динамичен, особено в тихи до средни обороти, което мъчи малко късата Фронтера с двулитровия мотор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Фронтера и алтернативни горива.

                    Tози е програмируемия , колата не грее и засега работи добре , единия от чиповете грееше в ТАП но сменихме софтуера и се оправи. Що се отнася за цената сам каза пазарна икономика , поне човека които ги произвежда и поставя е точен .
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X