Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с двойното

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с двойното

    Проблема си остава,тайно се надявах това чудо дето трака да се строши и да го видя кое е ,обаче то се оказа корава гад и не се чупи,и така, търся кадърен майстор между Русе и Варна който да диагностицира и отстрани ударите.

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с двойното

      Първоначално публикуван от vesko-f Преглед на мнение
      Проблема си остава,тайно се надявах това чудо дето трака да се строши и да го видя кое е ,обаче то се оказа корава гад и не се чупи,и така, търся кадърен майстор между Русе и Варна който да диагностицира и отстрани ударите.
      Няма ли кадърни майстори в североисточна България.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с двойното

        Пиши на Макса може на живо да разбере откъде шума.Ти не си ли пробвал да стъпиш отстрани на степенката а някой друг да кара?
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с двойното

          Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
          Пиши на Макса може на живо да разбере откъде шума.Ти не си ли пробвал да стъпиш отстрани на степенката а някой друг да кара?
          Степенките ги изхвърлях,те са една голяма глупост и са абсолютно не нужни, даже напротив - много са вредени- поне за мен. С голямата си контактна площ са идеален захват и стредство за по бързо закъсване и по трудно излизане от ситоация особенно в по дълбок сняг.Дпоълнително ти цапат панталона при слизане и качване в колата, а са достаъчно малки и поставени на вътре към прага за да не могат да се ползват къто стъпало.От където и да ги погледнеш са абсолютно недоразумение.
          Та на въпроса от къде идва шума или по точно ударите- ами от двете главини ,аз това съм го локализирал, молбата ми е по скоро някой да каже телефон на сервиз или конкретен човек който да реши проблема ,но не по метода на изключването- смени това а после и това, и ако не е от тези двете ще е от трето.С две думи ,трябва ми специалист с практика а не писател търсещ изява по форумите- МОЛЯ НИКОЙ ДА НЕ СЕ ЗАСЯГА - НЕ ВИЗИРАМ КОНКРЕТНО НИКОЙ.

          Междо другото в най скоро време ще монтирам мойте стари автоматични хъбове на един приятел на Фронтерата за проба.Къто гледам хъбовете нямат и грам наченка на развален зъб и изглеждат къто нови,при ръчните е същото въпреки ,че материала от който са направене не е стомана или желязо а някава спав/ боклук/ - аломин или цам или нещо от сорта.Та имайки в предвид силата на ударите все си мислех ,че ще отанат някави следи от тях или пък нещо ще се строши- но до сега нищо.

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с двойното

            Някой ако знае от къде да ги купя тези игленни лагери да каже,че на няколко места питах/ все вносители и големи търговци на части/ всички гледат с недоумение и нито са продавали ,нито пък чували за подобни чаркове.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с двойното

              Първоначално публикуван от vesko-f Преглед на мнение
              Някой ако знае от къде да ги купя тези игленни лагери да каже,че на няколко места питах/ все вносители и големи търговци на части/ всички гледат с недоумение и нито са продавали ,нито пък чували за подобни чаркове.
              Отиваш в магазин на SKF и търсиш TORRINGTON-TNT-78-HK-3016
              Цените са 6 лева за китайски и 9 лева за немски лагер.
              Ако не се справиш, обаждаш се на бат Данчо да ти ги прати по куриер.

              ПП и само HK 3016 е достатъчно
              Последно редактирано от batDancho; 15-02-11, 15:32. Причина: допълнение
              Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с двойното

                Първоначално публикуван от batDancho Преглед на мнение
                Отиваш в магазин на SKF и търсиш TORRINGTON-TNT-78-HK-3016
                Цените са 6 лева за китайски и 9 лева за немски лагер.
                Ако не се справиш, обаждаш се на бат Данчо да ти ги прати по куриер.

                ПП и само HK 3016 е достатъчно
                Благодаря на Бат Данчо за информацият.Купих лагерите,хич не ми се вярва да е от тях проблема.В най скоро време ще ги сменя, но мисля да сменя и лагерите на предните главини с нови.Дано да стане,но ако пак трака ще сменям марката.

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с двойното

                  От доста врема се каня да напиша,че проблема си остава.Игленните лагерчетата на колата са някакви Японски/ най вероятно оригиналните/ и са къто нови.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с двойното

                    Аз доколкото разбирам твоят проблем е с диагностиката. Така пък да не можеш да разбереш откъде трака ...
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X