Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо Терано станаха толкова скъпи ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Цената на Тераното си е съвсем нормална за момента и съобразена с пазара. Просто пазара полудя последната една година. Ще споделя моите впечатления. Понеже съм практичен човек, не обичам да давам повече пари за нещо, за което мога да дам малко и да ми върши същата работа. Когато предстои да си купувам поредния джип, винаги си залагам моите критерии и според тях, гледам най- евтината марка, която ми ги предлага, без да робувам на марките и моделите. Съобразявам се единствено със заложените критерии. няма да ви занимавам с всички марки джипове, които съм имал и имам, а ще се спра на една конкретна марка. Марката е Jeep, а модела е Grand Cherokee. От 12-13 години в семейството ми винаги е имало по един, два или три такива джипа WJ, WK, WK2. Отначало започнах да ги купувам, защото бяха недолюбвани, а от там и евтини. Екстрите и проходимостта, които предлагаха, бяха несравними с цените на конкуренцията във всеки един момент. На другите цените бяха по две. С годините обаче явно някои започнаха да мислят като мен и цените им полудяха. При мен колите се задържат между три и пет години. Всички Jeep- ове съм ги продавал по- скъпо, отколкото съм ги купувал. Като последния, в края на миналата година би всички рекорди. Grand Cherokee WK 2009 замина за почти два пъти и половина повече, от цената на която съм го купил, след като го бях карал близо четири години. За мен това е ненормален пазар. Нормалността за мен беше, тогава, когато цената на колите падаше с напредването на възрастта им. Тогава пазара беше най- спокоен.Но кой съм аз, че да определям цените на пазара. Просто се съобразявам с него. И това само за тази конкретна марка, но имам наблюдение и върху други. Например в годините Санг Йонг Кайрон, Кия Спортидж 1 също съм ги вземал евтино и малко след това цената им ставаше осезаемо нагоре. А в същото време има марки, които не скачат така драстично в момента.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • #17
      ]Гнили Витари и Гранд Витари, почваме от 7к ... Даже се замислям да пускам моята, макар че е следващото попколение и не е чак така тачено ама след 2-3 години като изгният и последните оцелели от миналото и тая ще я търсят.. поне има бавни.

      Недей я продава колега,следващото поколение Витара си е чист паркетник!
      Не съм се изразил правилно,за паркетник имам предвид поколението след NEW Гранд Витара(2005-2015),все пак и аз карам такава,вижте аватара....:-)

      +359 889 301 623 Явор
      Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        ....Ще споделя моите впечатления. Марката е Jeep, а модела е Grand Cherokee. Понеже съм практичен човек, не обичам да давам повече пари за нещо, за което мога да дам малко и да ми върши същата работа. Когато предстои да си купувам поредния джип, винаги си залагам моите критерии и според тях, гледам най- евтината марка, която ми ги предлага, без да робувам на марките и моделите. Съобразявам се единствено със заложените критерии. .


        Jedem das Seine





        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #19
          ...Jedem das Seine


          и още много приложения ,,, ама не е тука мястото...
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • nissan_1978
            nissan_1978 коментира
            Редактиране на коментар
            Такива със животни, неща да качвам те не са за тука .

        • #20
          Не е снимано вчера ,това е служебното терано
          Прикачени файлове
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #21
            Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
            Не е снимано вчера ,това е служебното терано
            Това е фейк........ Иначе - в действителност с 2 кубика сурови буки и дъбици джип + ремарке изкарвам от такива урви и дерета чееее...

            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • cnc82
              cnc82 коментира
              Редактиране на коментар
              Нормално, дизела там му е силата.

            • nissan_1978
              nissan_1978 коментира
              Редактиране на коментар
              Къде сбра 2 кубика в къс галопер или ги продаваш за 2 на някой балъци. Снимката е реална това са дърва от разчистване има акации и всякакви буклуци. Иначе съм сигурен, че само ти изкарваш пълен джип с дърва и ремарке от дерето.

          • #22
            ..... Чети бре Нисане , - МПС +ремарке...

            **Днес, 22:59
            Къде сбра 2 кубика в къс галопер или ги продаваш за 2 на някой балъци. Снимката е реална това са дърва от разчистване има акации и всякакви буклуци. Иначе съм сигурен, че само ти изкарваш пълен джип с дърва и ремарке от дерето.***
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • New hope
              New hope коментира
              Редактиране на коментар
              Кражба колкото може , Ванка !
              Който кара дърва с джип на 99.9процента са кражба .... за трепане са тези хора!

          • #23
            Някъде в нашите гори... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:577958_10200275770288012_541165149_n.jpg
Прегледи:171
Размер:118.7 КБ
ID:6910336 ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1208644_10200275770328013_1829679384_n.jpg
Прегледи:171
Размер:134.0 КБ
ID:6910337 ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1908316_911711062192973_4178247902859118440_n.jpg
Прегледи:164
Размер:93.9 КБ
ID:6910338
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              Каква е идеята на подобно нещо ? Колко трябва да струват дървата , че да си струва ?

            • nbajani
              nbajani коментира
              Редактиране на коментар
              Миналия сезон (есента) бяха 18 лв. за кубик. При самостоятелен добив. Важи само и единствено за определено населено място на което трябва да си жител.Всичко това го пише в превозните билети.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X