Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте колеги. Не съм вече с Терано, но ми трябва помощ
    Мой приятел с Терано, който не е член на форума го е закъсал. Търсим умна дюза система зексел за Терано до 99г., втора употреба, че новата не е по силите му. Или ако може да се рециклира. Благодаря!
    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

    Коментар


    • Не може да се рециклира. Търсите по морги, ама не се знае дали ще работи и колко време ще работи. Приятелят ти, ако иска да има джипка, ще трябва да се ръсне. Или да се ръсне за механична помпа в комплект с педал. И двете "удоволствия" излизат еднакви пари.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Благодаря Спарки за бързият отговор. На твоето мнение разчитах. За сега от две морги, но неработещи и се върнаха. Пиша тук с надеждата някой колега да има под ръка. А това с педала не го разбрах, но има хора , които трябва да знаят. Благодаря и поздрави!
        Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

        Коментар


        • Еми механичната помпа е с жило, електрическата я управлява компютър, до който един потенциометър и 2 ключета на педала подават сигнал.. Като сложиш механична помпа от терано 2.7TD преди 1996-та, трябва да я купиш в комплект с педала за газ и жилото до помпата. Съответно отиваш на вариант, при който за да работи тоя мотор му трябват само едни 12V до клапанчето на помпата и нищо повече.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Между другото като стана въпрос , колко пари излиза смяната на помпата с механична , грубо с майсторлъка ?
            В някоя тема бях мярнал 750 левчета някъде в Добрич ?
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • Помпата с педала е нещо като 300лв. За останалото не знам, но 450лв ми се виждат множко, поне от гледна точка на механика. Някакси не си го представям като повече от 3-4 часа работа. Водна помпа сменям за 2 часа и то без да бързам, а помпата не е драстично по-трудна за сменяне.

              ...сега, подкарване на оборотомер и прочие екстри е малко по-друга бира. Ако е след 2000г може и със скоростомера да има такива драми, евентуално.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • Има тема за смяна на ГНП с механична:

                Тук
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Има тема за смяна на ГНП с механична:

                  Тук
                  Благодаря колега!

                  Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                  Коментар


                  • Здравейте. У 260 91 г. Коя глава е за него,или и двете стават.Ако стават и двете коя е по добра ?
                    1. https://topcar.bg/cilindrova-glava-m...de-908502.html
                    2. https://topcar.bg/cilindrova-glava-m...de-908503.html
                    Предполагам някой с повече опит който е разглобявал ще ги разпознае визуално.
                    Едната има някакъв допълнителен отвор-нещо допълнително за по късните модели може би ?
                    Последно редактирано от GeRaK; 19-10-20, 17:53.
                    0888 998 705
                    /Георги/

                    Коментар


                    • Търся зелени предни калници и ляв мигач за Терано 2000г. Тел за връзка 0888370662 Тони

                      Коментар


                      • Малко прекали с изискванията. Радвай се ако намериш изобщо някакви читави калници, чак после гледай цвета.

                        И не на последно място - 2000г. е точно прехода между първи и втори фейслифт. Ще трябват снимки или поне уточнение дали е модела с 4 кръгли фара и мигачи в бронята, или следващия с 2 фара и мигачи в калника до тях.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Писах в друга тема но да попитам и тук че не знам коя е по четена и къде по скоро ще получа отговор,а съм леко на зор.Та въпроса ми е за марка виско муфа за У260- Наличчна в момента намирам само NRF. Някой слагал ли е такава и мнение като цяло за марката.Други варианти с повечко чакане за доставка са ми TERMOTEK , ASHIKA , HERT+BUSS , BLUE PRINT. Ако смятате че някоя от тях е по надеждна да отложа смяната и да чакам. Съжалявам ако съм досаден с въпросите си,но не съм наясно с марките а както казах времето ме притиска.
                          0888 998 705
                          /Георги/

                          Коментар


                          • Бих пробвал с NRF оит виските изброени. Blueprint продават МНОГО боклуци и е данък марка, AHIKA/HERT+BUSS са си ефтинджос и бих ги опитал само ако няма друго. Същото важи за Japanpars.

                            За Termotek не знам нищо.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • GeRaK
                              GeRaK коментира
                              Редактиране на коментар
                              Много благодаря Sparky,Отговорът ти идва точно навреме,че от сервиза ми се обадиха че се е отворил прозорец,и ще ми съберат джипа ден по рано.

                          • Здравейте колеги, собственик съм на Nissan Navara D22 4x4 и търся преден ляв хъб. Някой ако знае къде мога да открия нов или втора ръка, нека сподели

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Djony79 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги, собственик съм на Nissan Navara D22 4x4 и търся преден ляв хъб. Някой ако знае къде мога да открия нов или втора ръка, нека сподели
                              Провери тук :https://m.bazar.bg/obiava-23286770/g...-nissan-navara
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X