Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano 2 2.7 tdi 125к.с. причуква при студен старт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Проверете подгревните свещи,ако е от тях тракането трябва да го чуваш някоя секунда и след като запали.Ама по ме притесняват тия 150 к.с. които ги твърдиш....Виждали сме много сътворени глупости,но не твърдя за случая че е така.

    Коментар


    • #17
      Незнам,Колега, не разбирам, нито имам представа как е направено. Засега върви, ако имаш интерес и си покрай Габрово свиркай...

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ако си палил след 5 минути на контакт, палил си де-факто без подгряване. Свещите отдавна са били студени.
        Вчера го палих пак, нищо притеснително този път, възможно е точно така да е станало... Иначе работи твърдо тая печица, гледам и по клиповете и на колегата е така.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от bkunev Преглед на мнение
          ...възможно е точно така да е станало...
          Не е възможно - сигурно е. Това си го пише в сервизното ръководство.

          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            Колеги, как да сваля фар защото щипката на единия фар отгоре, която е хванта в гредата е счупена, искам да го сваля и да го дам на специалист да го оправи докато е зима, в ютуб няма клип, чак странно за мен

            Коментар


            • #21
              Сваляш решетката и откачваш бронята от съответната страна. Фарът ма болт отдолу и бронята пречи. Не е никаква философия. Бронята има по 4 винта за кръстата отвертка откъм всяка гума. В средата е на пластмасови дюбели.

              *** Не знам до колко ти се заиграва, но стъклата на фаровете на Терано след 2000 са залепени калпаво. На мен единия ми се потеше отвътре и за това го свалях. Отлепих стъклото, избърсах го отвътре и рефлектора с мек и сух парцал и го залепих с бутилова лента. Сега този фар изглежда по-лъскав от другия. Та ако имаш някаквит такива проблеми, сега е момента да ги оправиш. Спарки беше пускал подробна тема за тези стъкла някъде.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                Сваляш решетката и откачваш бронята от съответната страна. Фарът ма болт отдолу и бронята пречи. Не е никаква философия. Бронята има по 4 винта за кръстата отвертка откъм всяка гума. В средата е на пластмасови дюбели.

                *** Не знам до колко ти се заиграва, но стъклата на фаровете на Терано след 2000 са залепени калпаво. На мен единия ми се потеше отвътре и за това го свалях. Отлепих стъклото, избърсах го отвътре и рефлектора с мек и сух парцал и го залепих с бутилова лента. Сега този фар изглежда по-лъскав от другия. Та ако имаш някаквит такива проблеми, сега е момента да ги оправиш. Спарки беше пускал подробна тема за тези стъкла някъде.
                Благодаря, Колега. Засега стъклата са добре. Фаровете са Hella. Отгоре е счупено пластмасовото палче с ботчето, което се вижда като отвориш капака. Не че не може тка или е проблем ама ме дразни...

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от bkunev Преглед на мнение
                  ...Фаровете са Hella...
                  То други няма.

                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X