Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-накрая и аз с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Най-накрая и аз с Терано

    Първоначално публикуван от rsv Преглед на мнение
    Аааа- никакво жалене- аз за това съм го и взел- по храсталаците, черните пътища и калищата.

    Нямам още гуми но вече съм си набелязал няколко маршрутчета.
    Иначе не крия че чак екстремни ситуации смятам да избягвам - още повече че нямам и опит.
    Е, тогава абсът ти е последна грижа.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      До: Най-накрая и аз с Терано

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Е, тогава абсът ти е последна грижа.
      Да- по скоро бях учуден че няма.
      Иначе вчера залягах и му смених маслото + маслен и въздушен филтър.
      Сипах ОМV 10W40 за сега и след известно време ще го сменя с друго.

      Дигнах задните гуми и завъртях колелата -въртят се в една посока - LSD-то ми работи

      Коментар


      • #18
        До: Най-накрая и аз с Терано

        Първо Честито на колегата и воторо му се извинявам ,че пиша в неговата тема но да попитам за моята нвара 2003 д22 и тя ли е с ЛСД ?

        Коментар


        • #19
          До: Най-накрая и аз с Терано

          Първоначално публикуван от Next Преглед на мнение
          Първо Честито на колегата и воторо му се извинявам ,че пиша в неговата тема но да попитам за моята нвара 2003 д22 и тя ли е с ЛСД ?
          Провери сам. Начина на проверка е описан на десетки мест из форума.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            До: Най-накрая и аз с Терано

            Видях го и покарах. Не забелязах особени проблеми. Няма ABS, което е странно, предвид наличието на 2 ербега и годината на произвидство. Проблема с електронния дисплей на километража е нещо дребно.

            Нуждае се от малко пипане по окачването, но нищо сериозно. Отвън и отвътре е екстра. Двигателчето работи добре.

            Най-накрая забелязах осезаемо 2 неща, спрамо моя:

            1. Тунинговото окачване(2 инча TrailMaster+торсиони IronMan) си върши работата доста осезаемо. Макар и лифтнат, моя се държи по-стабилно на пътя и се клати доста по-малко. Тук пръст вероятно има и съмнителното състояние на амортисьорите на колегата.
            2. Усетих точно разликата от чип тунинга. Двигателя работи малко по-твърдо, и отчетливо се усеща "дръпването" над 1800 оборота, когато се включва турбото. Макар че моя е с 31-ци, по общи впечатления (колегата кара моя, а аз неговия), моя върви малко повече. При него двигателя работи малко по-тихо (което може и да е върпос на дюзи - мойте да са в по-лошо състояние от неговите), и по-плавно минава от ниските обороти в тия, при които се включва турбото. Някак несъзнателно ме караше да го карам постоянно над 2000 оборота, но "дръпването" не се усещаше, както при мен, а прехода ставаше някак по-плавно. Все пак не изключвам и разлика в софтуера по принцип, предвид наличието при него на EGR, а при мен - не, както и по-късната година на произвидство на неговия.

            Накратко - джипката на колегата е в съвсем не лошо състояние, и с малко и евтини усилия (главно ходова част - отпред), може да се приведе в пълна техническа изправност. Ръжди не забелязах никъде, а интериора е в почти идеално състояние. По трансмисията, до колкото успях да преценя, също не би трябвало да има проблеми. Хъбове няма. С капачки е, или постоянно зацепени изкорубени автоматични такива.

            Сигурен съм че с минимални усилия ще го радва много километри.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              До: Най-накрая и аз с Терано

              Потвърждавам напълно

              Мисля че тук е мястото да благодаря на Sparky за оказаното съдействие ,ценните съвети както и не на последно място едно хубаво показно с много елементи на "OFF" и малко на "ROAD" каране.

              Ефекта от чипа при него се усещаше добре, въпреки доста по-големите гуми от моите- предполагам че с фабричния размер ще върви още по-добре.

              Вече правих две разходки с моя и съм впечатлен от възможностите му (като по-скоро на моя акъл като знам от къде минах с износени гуми, сам, и малкия опит който имам).

              Трябват ми на първо време гуми, хъбове и евентуално степенки, но за сега толкова.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X