Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съдействие за намиране на седалки за Нисан Терано II 3.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Две три хиляди и аз няма да дам,затова търся нещо читаво втора ръка.В края на крайщата ще ги облека с някаква тапицерия и това ще е

    Коментар


    • #17
      Както ги подкарахте тия хилядарки....Една тапицерия да я изработят взимат 700-800 лв.Някъде и по евтино,но с други седалки цената ще е наполовина и пак ще си имаш стара дамаска.Както ти каза Спарки-не са чак толкова зле.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
        Както ги подкарахте тия хилядарки....Една тапицерия да я изработят взимат 700-800 лв.Някъде и по евтино,но с други седалки цената ще е наполовина и пак ще си имаш стара дамаска.Както ти каза Спарки-не са чак толкова зле.
        Къде това? Говоря за шиене от нула на всичко + възстановяване на дунапрен. На мен ми поискаха по 350лв на седалка само за шиенето, и то при положение че задните бяха във видимо (и реално) перфектно състояние. Отделно други са споменавали че качествен салон за под 2 бона никой няма да направи, и това преди години.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          Да.Мога да съдействам ако има желаещи.150 лв на седалка=750лв.Шиене,въстановяване на дунапрен/не на цяло/даже и дребни заварки по седалкити.Колата или седалките естествено трябва да са при мен.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
            Да.Мога да съдействам ако има желаещи.150 лв на седалка=750лв.Шиене,въстановяване на дунапрен/не на цяло/даже и дребни заварки по седалкити.Колата или седалките естествено трябва да са при мен.
            Хайде съдействай

            Коментар


            • #21
              Хайде обади се 0888976008 😀

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение

                Хайде съдействай
                Май само си чешем пръстите по клавиатурата.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X