Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съдействие за намиране на седалки за Нисан Терано II 3.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся съдействие за намиране на седалки за Нисан Терано II 3.0

    Търся седалки за нисан 2.3D 2002г. но нещо удрям на камък.Ще съм благодарен ако някой помогне.

  • #2
    И заглавието и поста са един път, та в същия дух:

    1. Здравейте.
    2. През 2002г. са произвеждани "малко повече" от един модел нисани.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      И заглавието и поста са един път, та в същия дух:

      1. Здравейте.
      2. През 2002г. са произвеждани "малко повече" от един модел нисани.
      2.3 D не са произвеждали през 2002-ра, но май става въпрос за Терано 2 3.0 ...

      Седалките вероятно са най-новият модел - като твоите.

      Сега остава въпроса за кое населено място иде реч.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        През 2002г. са произвеждали 2.3D ама не Терано а Серена. Та може и за това да пита.

        Коментар


        • #5
          Вярно.Тотално неясен въпрос. Значи:Нисан Терано 2.По талон 2002г.3D-154кс.

          Коментар


          • #6
            За София иде реч.но където и да е ще се разберем.Има и куриерски фирми

            Коментар


            • #7
              За дълго се намират. За късо - трудно (при предните механизмите са други, задните са тотално други). Какво им е на твойте?

              Мойте след неколкомесечно търсене, а и понеже бяха кожени а аз не искам кожа, ги възстанових и претапицирах:


              Последно редактирано от sparkybg; 07-11-19, 15:36.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                Дамаската е изхабена,предна дясна седалка е счупена в една край,а пък за задните да не говорим.На дреп са

                Коментар


                • #9
                  Къде ги направи такива готини седалки???Един
                  ми поиска половин джип дадената тапицерия

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
                    Къде ги направи такива готини седалки???Един
                    ми поиска половин джип дадената тапицерия
                    Сам си ги правих. Купих и възстанових индустриална машина с двоен транспорт (с домашната НЕ става, поне не и читаво), и после някои и друг кубик дунапрен (не става всякакъв - вече знам какъв ама това след 3-тия опит), кашон лепило (пак не става всякакво, от 5-6 чишита стават 1-2 вида), и мнооооого "откраднато" свободно време, гарнирано с тонове търпение.

                    ...то и конец не става всякакъв, и игла точно определена трябва, и като вид и като размер, пък машина се настройва.....

                    Задните станаха от първия път, ама това чак след 3 неуспешни опита на седалото на предните. Отделно после една грешка с пистолета за горещ въздух ми костваше още веднъж шиене на лицето на едната предна облегалка.

                    И понеже по обясними причини знам за какво иде реч (хем мойте не бяха чак в безнадеждно състояние, а задните направо си бяха перфектни), мога да ти кажа че читав салон от окаяно състояние до това на снимката трудно ще се случи за по-малко от 2000лв, а дори това е силно оптимистичен вариант. Само съзстановяването на дунапрена на една седалка (предните, най-вече долната част. задните са общо взето лесни) отнема (поне на мен) около 12 часа. После може кройката да не се получи от първия път (вече с опита който имам - малко вероятно, но все пак).

                    Като допълнителен бонус в предните седалки вероятно имаш ербеци, покрай които има допълнителни заигравки, за да е известно какво ще се случи като не дай боже се наложи да гръмнат.

                    Таа, тапицер, работещ само по твоите седалки, хич не го виждам да ги свърши за по-малко от седмица, какъвто ще да е факир. Говоря за въстановяване на дунапрен + шиене на всичко от нула, с резултат изпънати седалки като на снимките, и точно комбинация изкуствена кожа + плат.

                    Въпросната комбинация е допълнително мъчение за изпълнителя, особено с плата, който аз ползвах - на VW, дето почти не се разтяга - сбъркваш леко настройки или водене, и после няма опъване. Отделно иска доста прецизно оформяне на дунапрена, пак защото почти не се опъва. С леко еластичен плат или естествено кожа ми се чини че направо ще е песен. С тия си играх с пистолета за горещ въздух поне по час на елемент.

                    ...а то и пистолет за горещ въздух не ставя всякакъв. Трябва регулация на температурата, иначе стават бели.

                    ...ама не съжалявам. Мен това ме разтоварва. А сметката, ако калкулирам и времето в нея, никак не излиза в моя полза. Ама никак.
                    Последно редактирано от sparkybg; 08-11-19, 10:13.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      Сега конкретно по темата - най-евтиния ти вариант, ако е дълга база, е да си ги докараш от UK. Транспорт на пале от UK е 300лв през гъбко. Ако е къса база обаче, стават само предните. В UK да намериш къса база клони към невъзможност.

                      Другото е да дебнеш упорито по моргите. Докато аз търсих имаше цял салон за дълга база за 300 кинта (без трети ред седалки), от който взех само предните за 150лв двете. И бяха в прилично състояние.

                      Я снимай въпросния окаян салон. Имам нещо предвид.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        Ок.довечера като се прибера от работа

                        Коментар


                        • #13
                          Това им е сестоянието
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            Седалките са си направо прилични. Задните зорлем са скъсани - предполагам редовно е товарено нещо, дето да се търка в ръба, където са скъсани. Там е нетипично място за скъсване. Нямам с какво да помогна. Ще имам задна черна кожена седалка за продаване след време (не мога да кажа колко време), но нищо повече.

                            Наистиа читаво - шиене на нови от нула или смяна на лицата и страниците. Иначе с подлагане на сантиметър дунапрен 7075 ще се поизпънат, ако теловете в дунапрена още държат, но и да не държат пак си има начин.

                            На счупената какво точно и е счупено?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              Аз бих ги облякъл с едни калъфи за 20-30 лева.
                              За дъртофелна каруца не бих дал 2-3 хиляди, само за да изглежда добре.
                              Друг е случая ако ти е пропаднала седалката и не виждаш пътя пред теб.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X