Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АНОМАЛИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АНОМАЛИЯ

    здравейте колеги. Имам нисан терано 2.4 116 к.с. Появи се следния проблем: когато колата е студена и дебитомера е включен няма подаване на ток към свещите чека светии не пали, като махна буксата чека гасне и пали но не може да вдигне повече от 2к оборота, след като загрее колата включвам буксата и колата работи с дебитомера но прекъсва не вдига повече от 3к оборта. Смених 3 дебитомера, 3 делка, компютър и топлинен датчик и няма оправяне.. закачахме я на диагностика не показва никакви грешки..

  • #2
    Май с бензиновите теранота не сме на ти ), намери ли решение?
    Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
    X-trail 2.2 Di 2003
    Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

    Коментар


    • #3
      Не колега.. никой не може да намери проблема

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от fen1x Преглед на мнение
        Не колега.. никой не може да намери проблема
        Лабда-сонди има ли това нещо?
        А газова уредба?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          Щом чека свети, не може да няма грешка в този момент.Дори да не причинява точно тя проблема, струва си да се провери, търси друга диагностика.Ламбда сондата не играе никаква роля в случая, докато двигателя е студен ЕКУ-то хич не се интересува от нея

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Щом чека свети, не може да няма грешка в този момент.Дори да не причинява точно тя проблема, струва си да се провери, търси друга диагностика.Ламбда сондата не играе никаква роля в случая, докато двигателя е студен ЕКУ-то хич не се интересува от нея
            Прав си
            Нещо просто и механично да дави мотора
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X