Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Не е добра идея да се слага на GR ...но дай да не говорим за предимства и недостатъци!Доказано е че 2800 тд.мотора е едно голямо недоразумение и компромисен вариант за двигател разработен за тъпия европеец!!!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      Не е добра идея да се слага на GR ...но дай да не говорим за предимства и недостатъци!Доказано е че 2800 тд.мотора е едно голямо недоразумение и компромисен вариант за двигател разработен за тъпия европеец!!!
      Айде ела да ти покажа това недоразумение 20 минути на над 4000 оборота в калта и после ще говорим пак
      Всъщност имам свидетели та може и да не идваш

      Това недоразумение се слага на лимузините на Нисан - ся знам че жапанките са тъпи ама не съвсем.

      ПП Забравих Нисан Крю което се продава само в Япония и то само за такси.
      Изобщо голямо недоразумение.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        ООО и аз имам свидетели как умира един такъв след 30 минути без грам масло!Всеки си е прав за себе си !
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Здравейте колеги,
          харесал съм си един Y260.не съм запознат с марката,бихте ли ме посъветвали на какво да обърна внимание.и как се справя извън пътя.
          смятам да го карам основно на off road,така че ме интересува подходящ ли е и какви основни дефекти показва

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Първоначално публикуван от jadauin Преглед на мнение
            Здравейте колеги,
            харесал съм си един Y260.не съм запознат с марката,бихте ли ме посъветвали на какво да обърна внимание.и как се справя извън пътя.
            смятам да го карам основно на off road,така че ме интересува подходящ ли е и какви основни дефекти показва
            Доста е писано из форума,малко повече четене!
            Поне напиши с кой двигател е "Испанеца"
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              ами двигателя е 2,8ТД, видях тук че има доста спор по темата за този двигател

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                имам ЛК 2007г.ама ми е жал да го навра здраво в гората

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Първоначално публикуван от jadauin Преглед на мнение
                  имам ЛК 2007г.ама ми е жал да го навра здраво в гората
                  Като се решиш звънни един тел./има го в подписа/ или всеки ден на Шуменските гробища ще помагаме с нещо ако трябва
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Здравеийте колеги имам Nisan GR 3.0Di turbo 2000г.От извесно време имам проблем,като мина през неравности или карам с над 90км.ч. почва да тресе предницата и волана(като при небалансирани гуми ,ама доста повече) преди беше по малко а сега доста, направо влиза в резонанс.Казаха ми че е отденферния (успокоителния) амортисьор дето е отпред.Ако някой е имал подобен проблем пишете каквото знаете.Откъде може да се купи такава част да е добра и не много скъпа.Иначе джипа го карам по черно само като ходя на лов не често ,повече градско.Наскоро му сменях маховика и съединителя не питайте много ме заболя.

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Колеги с ресъорни нисани,дайте съвет за тампони за ресъорите.С оригиналните е голямо премеждие-само с поръчка в нисан,чакане няколко седмици до месец и цени зверски.До сега сладах някакви о уаз,москвич, волга-каквото попадне на и да става на размер,но бързо ги мачка.Днес едни приятел майстор ми предложи да ми направи от тефлон и твърди че вече го правил и издържали много.Някой пробвал ли е с такива ?Други някакви идеи ?
                      0888 998 705
                      /Георги/

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Първоначално публикуван от вакрил.к Преглед на мнение
                        Здравеийте колеги имам Nisan GR 3.0Di turbo 2000г.От извесно време имам проблем,като мина през неравности или карам с над 90км.ч. почва да тресе предницата и волана(като при небалансирани гуми ,ама доста повече) преди беше по малко а сега доста, направо влиза в резонанс.....
                        Провери лагерите на предните главини. Вероятно са за смяна.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Първоначално публикуван от GeRaK Преглед на мнение
                          Колеги с ресъорни нисани,дайте съвет за тампони за ресъорите.С оригиналните е голямо премеждие-само с поръчка в нисан,чакане няколко седмици до месец и цени зверски.До сега сладах някакви о уаз,москвич, волга-каквото попадне на и да става на размер,но бързо ги мачка.Днес едни приятел майстор ми предложи да ми направи от тефлон и твърди че вече го правил и издържали много.Някой пробвал ли е с такива ?Други някакви идеи ?
                          Здравей!
                          Всъщност тампоните от УАЗ-а при мен(Y260) не са мръднали,слагат се по два един с/у друг на ухо! Вече близо половин година карам твърдо хард с такива и не са мръднали.
                          Предполагам че металната тръбичка(втулка) на вътрешния отвор на тампоните си е налице!? Ако нямаш (махната) такава ,каквото и да сложиш ще се унищожи за отрицателно време!
                          А и не знам как са слагали тези от москвича,те просто са много малки и не стават.
                          С тефлон лично аз не бих експериментирал!
                          Лек ден!
                          Последно редактирано от M.Mihnev; 21-02-12, 08:40.
                          OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Всъщност като се замисля май втулка не видях.Ресъорите са свалени-сега отивам при майстора да видим какво ще измислим.
                            0888 998 705
                            /Георги/

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Здравейте и от мен!!! Обмислям да закупя Nissan Patrol 3.0 D,2001 година. На външен вид изглежда безупречен ,но незнам какво се крие под капака.Ще съм много благодарен ако ми кажете какво да гледам и какви проблеми има този двигател ..Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21328647192337390_2.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:97.8 КБ
ID:5350198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21328647192337390_3.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:76.7 КБ
ID:5350199 Благодаря!!!

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Такаа-спрях се на прехваления тефлон.Но цената се оказа луда-93 лв само материала.Отделно стугар/не ми се говори.Дано да си струва,но това само времето ще покаже.
                                0888 998 705
                                /Георги/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X