Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със спирачките на Патрол К160

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем със спирачките на Патрол К160

    Ами преди малко му се обадих на монтьора и каза, че го е вкарал с триста зора, ама дали няма пак да изпуска ще се доразбере и като разбере каза, че ще се обади. Ако случая е такъв, че да не стане май ще трябва да прибегна до твоето предложение.
    Михаил Филипов 0887895169
    As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
    Lockem in low and over the hills we go!!!

    Коментар


    • #17
      До: Проблем със спирачките на Патрол К160

      Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
      Ами преди малко му се обадих на монтьора и каза, че го е вкарал с триста зора, ама дали няма пак да изпуска ще се доразбере и като разбере каза, че ще се обади. Ако случая е такъв, че да не стане май ще трябва да прибегна до твоето предложение.
      O.k. Успех с ремонта !

      Коментар


      • #18
        До: Проблем със спирачките на Патрол К160

        Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
        Точно такъв е проблема какъвто казвате колега. Язва си има буталцето
        Не знам за Y60 какви пари какво е, но за К160 само в един магазин ми казаха, че могат да го поръчат и ще ми струва 88 лева само, че не бяха сигурни по кое време на годината ще пристигне и някак си идеата да не карам джипчето до неопределен период от време не ми харесва кой знае колко.
        Утре ще ходя до един стругар, който се е занимавал с такива неща и каза, че като го види ще види дали ще може да го направи от неръждавейка. Не съм на ясно от материалите на металите кое за какво се използва и затова питам тука, понеже само материала за направата на буталцето ще ми излезе 25 лева. оттам нататъка труда на човека не знам кви пари ще е.
        Язвите по буталото да не те притесняват много. Основната работа я върши гуменото уплътнение. Виж, ако има язви по цилиндъра е друга бира.

        Коментар


        • #19
          До: Проблем със спирачките на Патрол К160

          Ми имаше язви само по буталцето, това дето влиза в цилиндъра, а иначе цилиндъра си беше в много добро състояние.
          Но по принцип ако има язви по буталцето и въобще корозия там, то тогава не заминават ли гумичките по-бързо, а и не губи ли налягане?
          Михаил Филипов 0887895169
          As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
          Lockem in low and over the hills we go!!!

          Коментар


          • #20
            До: Проблем със спирачките на Патрол К160

            Колега,имам такива буталца,ако ти трябва дай адрес да ти ги пратя.

            Коментар


            • #21
              До: Проблем със спирачките на Патрол К160

              Оказа се, че буталцето, което правихме пак макар и малко изпуска и не става. Затова колегите, които казаха, че разполагат с такова и могат да ми пратят ще съм им благодарен.
              Михаил Филипов 0887895169
              As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
              Lockem in low and over the hills we go!!!

              Коментар


              • #22
                До: Проблем със спирачките на Патрол К160

                Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
                Оказа се, че буталцето, което правихме пак макар и малко изпуска и не става. Затова колегите, които казаха, че разполагат с такова и могат да ми пратят ще съм им благодарен.
                Имай предвид, че за да се стигне до язви е имало вода в спирачната течност, или е била менте.
                Пълна промивка.

                Коментар


                • #23
                  До: Проблем със спирачките на Патрол К160

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Имай предвид, че за да се стигне до язви е имало вода в спирачната течност, или е била менте.
                  Пълна промивка.
                  То това е ясно, че ще се направи.
                  Михаил Филипов 0887895169
                  As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                  Lockem in low and over the hills we go!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Проблем със спирачките на Патрол К160

                    Реставрирахме буталцето на цилиндъра, сменихме и гумичките, в крайна сметка теча спря, но педала потъваше. Обезвъздушавахме, сменихме спирачната течност, нищо не помогна.
                    Седнахме да го мислиме... след няколко теста се разбра, че колелото като е дигнато на крика спира, но когато колата е в движение отстрани се вижда, че не спира.
                    Реставрирахме спирачната помпа, сменихме гумички и прочие.
                    Резултата беше никав, предно ляво колело пак не спираше.
                    В крайна сметка сменихме маркуча и нещата се оправиха. Колата вече кове на място
                    Благодаря на колегите от форума за помоща за цилиндъра.
                    Край със проблемите със спирачките на Патрола за сега... да чукаме на дърво да е по за дълго.
                    Михаил Филипов 0887895169
                    As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                    Lockem in low and over the hills we go!!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X