Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрол малко инфо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Патрол малко инфо

    Тука си напълно прав ! Последно бях чувал ,че нова глава е около 1700лв и въпреки това бих я сменил - поне ще знам в какво състояние е. Остава варианта за е крадена от съседната улица.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #17
      До: Патрол малко инфо

      Първоначално публикуван от mimo1 Преглед на мнение
      Интересувах се защото в момента съм с Терано 2.7ТД (имам чуството че няма затъркване тоя мотор) от друга страна Патрола е по нов по луксозен та дали си заслужава да се вкарвам в тоя филм?
      Еми, заслужава си, естествено, но зависи за какво смяташ да го ползваш. Патрола е по-широк, по-тежък, побира по-големи гуми, без да пипаш нищо, и.... харчи повече. На цели мостове е и подлежи на яко тунинговане, ако смяташ да правиш с него извращения в гората.

      Може би една от най-здравите машинки въобще.

      Но пак казвам. Цената е подозрително ниска. Внимавай в какво състояние е, и го провери в полицията да не се издирва. Огледай и за пренабивани номера и тем подобни, макар че това специално трудно ще го видиш. Гледай всички документи по 10 пъти, сравнявай номера и т.н. Ако всичко е наред - взимай.

      В крайна сметка, може и всичко да му е наред. Макар и рядко, излизат такива оферти. Може просто човека да е закъсал за пари.

      На мен ми предлагаха преди време 3 литрова G класа на 7-8 години, за... 10000. Ама нямах парите тогава. Човека го беше закъсал, и му трябваха пари.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: Патрол малко инфо

        Аз имам такъв и не съм имал никакви ядове.Ремък до сега не ми е прескачал на нито една кола или джипка.Като го сменяш на време.Гледаи да позагрее добре и го покараи градско и ще разбереш дали прегрява.

        Коментар


        • #19
          До: Патрол малко инфо

          Все пак не забравяйте,че има Световна финансова криза и има мн. изгодни оферти.

          Коментар


          • #20
            До: Патрол малко инфо

            Двигателя е стария като на Y60 с ремък но с малко повече електроника и интеркулер. Надежден мотор но го покарай повече да има време да загрее добре и гледай да не изчезне парното /най лесното/.

            Коментар


            • #21
              До: Патрол малко инфо

              Срещата най вероятно ще е в София та за загряването бързо ще си покаже, а иначе човека е от Кюстендил ако има колеги във форума от там може да познават машината по отблизо

              Коментар


              • #22
                До: Патрол малко инфо

                Реших и аз да се обадя като продавач на подобен автомобил.......понеже гледам 12 500лева-защо казвате ниска цена,като един дългуч такъв се намира за някоя хилядарка отгоре?Надявам се не е заради навигацията?
                Иначе колега успех с покупката

                Коментар


                • #23
                  До: Патрол малко инфо

                  Колега Патрола е доста различен от Тераното. Става и за път и за гората. Много е здрав. ....и тежък. Иди при някой в София само да ти види мотора и документите.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #24
                    До: Патрол малко инфо

                    Ако става въпрос за същия патрол от Кюстендил, май вече утече. Друг колега от форума го купи.

                    Спам: drukman, нЕма'а се обиждаме на джипки бре, хаймана! Сега ще кажеш че и паджерото не става за в гората, а то е, кажи-речи същата концепция, само дето е по-тежко (някои модификации), и с по-малко кончета (пак някои мдификации - повечето). Пък гледам хората си ги карат и в гората, при това съвсем успешно. От тука па следва че и ферозата не става, а пък витарата - съвсем, и работата съвсем утече. Немой така. Всичките си имат барем един цЕл мост. А па гоУфа на Соти - той па за никъде не е. Пусни му едно лично да му го кажеш, а после може да ни викнеш да гледаме сеир.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Патрол малко инфо

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Ако става въпрос за същия патрол от Кюстендил, май вече утече. Друг колега от форума го купи.
                      Сигурен ли си колега? Дано става въпрос за друг екземпляр 3 нощи не съм спал заради тоя Патрол
                      А иначе да му е честит на колегата Патрола да си го кара с кеф и безавариино.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Патрол малко инфо

                        Патрола е здрава машина. Аз моя го купий ей така! Късмет! Оказа се в перфектно състояние. Смених му накладки, накрайници и някои дреболии. Частите са си скъпички. Но пък е голям кеф.
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Патрол малко инфо

                          Да не се касае за автомобил с десен волан.....там ценовия диапазон е доста по-нисък...
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X