Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрол малко инфо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патрол малко инфо

    Здравейте колеги загледах се в това чудо но дотам.
    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi
    Въпроса ми е сварзан с мотора със забчатки ли е или с ремък и според вас надежден ли е ?

  • #2
    До: Патрол малко инфо

    На линка излиза главната страница. Опиши за каква кола става дума.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #3
      До: Патрол малко инфо

      Извинявам се ето ще опитам пак

      http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...552&f1=details
      Ако не е излязло
      Патрол 2800 дизел 130кс 99г. къса база

      Коментар


      • #4
        До: Патрол малко инфо

        Мотора не е от вчера. 6 цилиндров редови. Сигурно 80% от всички патроли са с тоя двигателя, някоя от модификациите му. Въпросния предполагам е с компютър. TDI. Чипосва се успешно до към 150 коня, че и повече.

        Ако е в добро състояние - взимай го. Само че на мен цената ми е подозрително ниска.

        Дали е с ремък или зъбни колела, не знам. Ама, какво значение има?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Патрол малко инфо

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Дали е с ремък или зъбни колела, не знам. Ама, какво значение има?
          е ся

          огромно значение има всъщност дали е ремък, верига или зъбни колела

          тия новите май всички са с ремък вече де
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            До: Патрол малко инфо

            Дали е с ремък или зъбни колела, не знам. Ама, какво значение има?[/quote]

            Интересувах се защото в момента съм с Терано 2.7ТД (имам чуството че няма затъркване тоя мотор) от друга страна Патрола е по нов по луксозен та дали си заслужава да се вкарвам в тоя филм?

            Коментар


            • #7
              До: Патрол малко инфо

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              е ся

              огромно значение има всъщност дали е ремък, верига или зъбни колела

              тия новите май всички са с ремък вече де
              Къде го значението? Дай да го намериме та и аз науча нещо.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Патрол малко инфо

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Къде го значението? Дай да го намериме та и аз науча нещо.
                ремъкът се къса, прескача зъби и т.н.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  До: Патрол малко инфо

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  ремъкът се къса, прескача зъби и т.н.
                  Колко пъти си късал ангренажен ремък през живота си?

                  Къса се, да, като се кара 2 пъти повече от предвиденото, и не се поглежда в какво състояние е.

                  Тя и веригата се къса. Дето се вика, с мерак всичко се постига.

                  ...верига съм късал, между другото. Ама ремък - не. Чинно си ги сменям, когато трябва, барабар с ролки и там каквото трябва.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Патрол малко инфо

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Колко пъти си късал ангренажен ремък през живота си?
                    ремък ми е прескачал и то от първа на втора без много газ

                    което с верига е много трудно пък със зъбни колела няма как да стане

                    принципно всичко се чупи
                    просто някои неща са по-здрави
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      До: Патрол малко инфо

                      Товя ясно. Въпроса е, че на патролите далеч не е това нещото, което би ме накарало или отказало да ги купя, както и на други джипки, с други двигатели, между другото, стига да няма някакъв друг технически проблем и недостатък в конкретния двигател.

                      За мен с какво точно е въпросния двигател е по-скоро незначителна подробност, отколкото водещ фактор при покупката.

                      ...иначе, тераното ми е със зъбни коуеуета, ферозата с ремък, а фабията - с верига. От всичко по малко, дето се вика.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Патрол малко инфо

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Товя ясно. Въпроса е, че на патролите далеч не е това нещото, което би ме накарало или отказало да ги купя, ...
                        да с това съм съгласен

                        то и аз карам два дизела с ремъци, ама е добре да им се знаят недостатъците
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          До: Патрол малко инфо

                          Май забравихте ,за какво е темата!!!
                          Колега -предполагам че има някаква грешка в тази обява - прекалено е хубаво за да е истина! Цената е подозрително ниска! Иначе машината ( ако не е съсипана от стопанисване ) е изпитана в битки .Слабите места на стария 2,8 ТД са ,,поизчистени''. Все пак главата си остава (макар и доста по рядко) ,,цирей''. Провери го за прегряване.Поискай консултация със сервиз ( задължително не на продавача).Ако всичко е наред ,тази машинка ще ти се отблагодари!

                          ПС Колега Turtey, за да ти прескочи ремък или е бил хлабав или е ,,изгнил'' от старост - при същите условия и веригата ще те изненада .Моето мнение ,че няма значение дали колата е с ремък,верига,зъбни колела, ако си я стопанисваш правилно
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #14
                            До: Патрол малко инфо

                            Всъщност, за тия пари, аз бих го взел дори и със сцепена глава. Смятам че за около 2 бинки и глава би могла да се намери.

                            Реалната цена на такава джипка, в добро състояние, е 16000 - 20000 левчета, в зависимост от състоянието и екстрите.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Патрол малко инфо

                              Колега няма грешка в цената говорих с човека и най вероятно другата седмица ще се видим. Проблема е че нищо не знам за модела ще съм благодарен на всякакво инфо даже незнам дали е фул или парт тайм?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X