Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете, ако можете съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете, ако можете съединител

    Та случката е такава купих един патрул 3.3 тди оказа се преебано турбото.След рециклажа тругна да приплъзва саединителя саответно вчера го свалиха и се оказа че е почти чисто нов няма и теч от семерингата на коляновия вал помпите нямат теч и не могат да се регулират повече саотвтно изпаднах в шах .И в същия ред на мисли някои може ли да ми подскаже от куде да си купя амортисйорите за задното стъкло заедно с механизмите за захващане също така и механизама за затваряне на задния джам /липсва целия/.Предварително благодаря.

  • #2
    До: помогнете ако можете саединител

    Първоначално публикуван от deqn5181 Преглед на мнение
    Та случката е такава купих един патрул 3.3 тди оказа се преебано турбото.След рециклажа тругна да приплъзва саединителя саответно вчера го свалиха и се оказа че е почти чисто нов няма и теч от семерингата на коляновия вал помпите нямат теч и не могат да се регулират повече саотвтно изпаднах в шах .И в същия ред на мисли някои може ли да ми подскаже от куде да си купя амортисйорите за задното стъкло заедно с механизмите за захващане също така и механизама за затваряне на задния джам /липсва целия/.Предварително благодаря.
    "съединител,съответно,амортисьори",извинявай за поправката,на клавиатурата буквичките са:ъ=y,ь=x,поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Помогнете, ако можете съединител

      Първоначално публикуван от deqn5181 Преглед на мнение
      Та случката е такава купих един патрул 3.3 тди оказа се преебано турбото.След рециклажа тругна да приплъзва саединителя саответно вчера го свалиха и се оказа че е почти чисто нов няма и теч от семерингата на коляновия вал помпите нямат теч и не могат да се регулират повече саотвтно изпаднах в шах .И в същия ред на мисли някои може ли да ми подскаже от куде да си купя амортисйорите за задното стъкло заедно с механизмите за захващане също така и механизама за затваряне на задния джам /липсва целия/.Предварително благодаря.

      Огледай да не е спукана диафрагмата на притискателя.Да не би да е сменян диска,но да има износвания по огледалният диск на притискателя,и по маховика ? Ако всичко е наред в пристегнато положение диафрагмата трябва да е равнина,тоест максималната сила на притискане е в близост до точката на обръщане на диафрагмата.
      Има случаи при прегряване диафрагмата да отвърне,и в други да се презакали.

      Коментар


      • #4
        До: Помогнете, ако можете съединител

        Благодаря
        оказа се че случая е нещо от рода след подмяната с оригинален комплект се оказа че явно марката саединител /съмнителна/ явно не е подходяща иначе беше за същия модел но се появи особен шум та ако ми подскажете от каде да го отпусна малко ще съм благодарен на долната помпа няма стержен за регулиране а ме самнява че е натегнат до край и от там идват странните шумове

        Коментар


        • #5
          До: Помогнете, ако можете съединител

          А този съмнителния смени ли го или???

          Коментар


          • #6
            До: Помогнете, ако можете съединител

            да взех си оригинален диск и притискател и лагер на нипартс но остана един звук които като пуснеш саединителя/без значение дали на скорост или не/се чужа натегнах малко буфера на педала и сега не се чува но ме самнява че не е правилното място за регулиране тъй като държи саединителя леко убран и най вероятно му скъсява живота в пъти днеска ще разглобя педалите да видя там как е устроиството да не би там да има регулиране

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X