Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реглаж преден мост на нисан терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Реглаж преден мост на нисан терано 2

    Проблема е следния,след смяна на почти всичко по предницата и слагането на 4 нови гуми реших да мина на реглаж,обаче след реглажа джипа трагва леко надясно,последва втори опит пак същото явно човека не го догажда.Въпросът ми към вас е къде в София някой може да ми направи свестен реглаж.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

    Regulator Крум, мисля ,че ще се справи.

    Коментар


    • #3
      От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

      Имам същия проблем - ще чакам да се похвалиш, успех.
      Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
      Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
      Opel Campo 3,1 TD '99
      Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

      Коментар


      • #4
        От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

        Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
        Regulator Крум, мисля ,че ще се справи.
        Адрес.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #5
          От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

          Лично аз не знам адрес, но мога да помогна с линк към профила на въпросния потребител, ако става въпрос за него.

          Цък.

          Коментар


          • #6
            От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

            До колкото ми е известно Крум вече не работи това. Иначе наистина беше измежду малкото, които си вършат работата качествено и без мрънкане.

            Мястото, на което аз ходя, е тук:
            https://www.google.bg/maps/@42.70652...7i13312!8i6656

            Съжалявам, нямам адрес и телефон. Като ми дотрябва просто отивам, понякога се налага да почакам я за да го извикат, я за да довърши йнякое возило. Момчето е наясно какво прави, дори понякога след реглаж държи да покара автомобила за да се убеди сам че всичко е ОК.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              До колкото ми е известно Крум вече не работи това. Иначе наистина беше измежду малкото, които си вършат работата качествено и без мрънкане.

              Мястото, на което аз ходя, е тук:
              https://www.google.bg/maps/@42.70652...7i13312!8i6656

              Съжалявам, нямам адрес и телефон. Като ми дотрябва просто отивам, понякога се налага да почакам я за да го извикат, я за да довърши йнякое возило. Момчето е наясно какво прави, дори понякога след реглаж държи да покара автомобила за да се убеди сам че всичко е ОК.
              Два дена подред ходих и двата пъти ме опратиха за утре понеже е имало кола на подемника.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #8
                От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                Емиле , случва ми се при местене на магарето.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #9
                  От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Емиле , случва ми се при местене на магарето.
                  Смисал може да има тампони за смяна на задният мост ли,уж като сменявах неща по предницата майстора нищо не ми каза за отзад ама в понеделник ще го накарам да я погледне за вски случай.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • #10
                    От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                    Много ми си далече за да я видя аз.Да приемем че стендиста си е свършил работата като трябва.....Вдигни предния мост и сложи лявата гума от дясно а дясната от ляво и пробай. Много често излиза от гумите дърпането....Случвало ми се и при маркови гуми.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                      Проблема е следния,след смяна на почти всичко по предницата и слагането на 4 нови гуми реших да мина на реглаж,обаче след реглажа джипа трагва леко надясно,последва втори опит пак същото явно човека не го догажда.Въпросът ми към вас е къде в София някой може да ми направи свестен реглаж.
                      Работника прави това което му показва стенда ....той не си измисля нови параметри....
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Работника прави това което му показва стенда ....той не си измисля нови параметри....
                        Точно така - така наречения "човешки фактор".
                        При мен проблема е със страничните наклони (слагат или се махат се едни подложки), ама на тия по сервизите не им се занимава с такава "тежка" механична работа.
                        Наклоните на предните колела по отделно са в норма, Обаче сумата от двата наклона надхвърля 2 градуса и колата дърпа надясно.
                        Даже един "мъдрец" ме посъветва да се возим повече хора от лявата страна на колата, за да балансираме.
                        Нека колегата да каже дали е успял да реши проблема.
                        Поздрави
                        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                        Opel Campo 3,1 TD '99
                        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Два дена подред ходих и двата пъти ме опратиха за утре понеже е имало кола на подемника.
                          Съжалявам. Никога не ми се е случвало. Най-много да отида в 10 и да ми кажат да дойда след 2 часа например. На мен ми е на 2 минути от работата, та не ми е проблем.

                          Дано и там не са се изпортили, че вече незнам къде ще ходя. Аз преди години и без друго бях на кантар да си купя оборудване за реглаж, ама приклчюих със закупуването на един електронен нивелир, дето сега събира прах.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                            Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
                            Точно така - така наречения "човешки фактор".
                            При мен проблема е със страничните наклони (слагат или се махат се едни подложки), ама на тия по сервизите не им се занимава с такава "тежка" механична работа.
                            Наклоните на предните колела по отделно са в норма, Обаче сумата от двата наклона надхвърля 2 градуса и колата дърпа надясно.
                            Даже един "мъдрец" ме посъветва да се возим повече хора от лявата страна на колата, за да балансираме.
                            Нека колегата да каже дали е успял да реши проблема.
                            Поздрави
                            За съжеление има и такива майстори.....по лесно им е да ти вземат парите и... въри си чупи главата.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                              [QUOTE=sparkybg;3292059]Съжалявам. Никога не ми се е случвало. Най-много да отида в 10 и да ми кажат да дойда след 2 часа например. На мен ми е на 2 минути от работата, та не ми е проблем.

                              Ако не представлява трудност да издириш телефона, че и аз съм се запътил натам...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X