Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Pathfinder R50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    вярно е това за маслото, толкова ми поема при смяна. 3.5 е по-добре от 3.3 защото първо е по-нов, съотв. малко по-икономичен, повече кончета, вече зависи на каква цена ще го намериш. Никога до сега на ми е прегрявал мотора. Слабото място е гниенето по купето - макно късно осъзнах, че всяка пролет трябва обилно да се мие отдолу за да падне лугата и солта от зимата. А моя дядо Патфайндър е вече на 220 хил. км и единствения проблем различен от ръждата по купето е със запалването. Прекъсваше ми единия цилиндър около година, ама нали има още 5, не му обърнах голямо внимание. Резултата - изгоря ми модула за запалването. Смених целия дистрибутор с нов оригинален от Китай за 50 долара и сега пак прекъсва. Явно е кабел или свещ, ще го водя скоро на елкон, че вече не ми се занимава, само дето не намирам читав майстор във Варна.

    Коментар


    • #32
      Ето ти много читав човек и добър майстор.
      Сервиза му е на Галата.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        Благодаря ви за мненията, това с ръждата е очаквано. Този модел самоносещ ли е или на шаси?
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • hunter vl
          hunter vl коментира
          Редактиране на коментар
          На самоносещо купе е .

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X