Обява

Свий
Няма добавени обяви.

200 000 км. Патрол?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 200 000 км. Патрол?

    това за турбото важи за почти всички турбодизели, не само за Патрола...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      До: 200 000 км. Патрол?

      Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
      Значи 200 000 км. са му малко щом всички слагат броячите на около тези км., както 120 000 за лека кола. Сигурно е 1 000 000 като Мерцедес 2,5D. Има ли някой който да каже че го е карал примерно 800 000км.?
      Поздрави
      Знам за един 3.3д дето го продадоха на точно 800 000км тук в Кърджали...........и в момента в който го взе 2-я совственик-колицата нещо се измориНо пък 2-я собственик имаше до преди 1 година 2.8тд-за който цяла България сигурно знае--беше на Карамански..........този Патрол мъкнеше понтон по бреговете на язовира през целия си живот.Дърпаха се огради с него,абе на колата и се разкатаваше играта-а 1 път се возеше и мечка в негоИ гарантирам,че не е виждал масло да бъде нещо друго от м10д-Може да питате Кинекс за това явление Патрола на Мишкаря
      А за километрите е нормално 98-99-2000 година да е от 150 000 до 250 000хил.

      Коментар


      • #18
        До: 200 000 км. Патрол?

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        това за турбото важи за почти всички турбодизели, не само за Патрола...
        ми да де ама аз... щото... сме на тема за патрули
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #19
          До: 200 000 км. Патрол?

          Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
          Знам за един 3.3д дето го продадоха на точно 800 000км тук в Кърджали...........и в момента в който го взе 2-я совственик-колицата нещо се измориНо пък 2-я собственик имаше до преди 1 година 2.8тд-за който цяла България сигурно знае--беше на Карамански..........този Патрол мъкнеше понтон по бреговете на язовира през целия си живот.Дърпаха се огради с него,абе на колата и се разкатаваше играта-а 1 път се возеше и мечка в негоИ гарантирам,че не е виждал масло да бъде нещо друго от м10д-Може да питате Кинекс за това явление Патрола на Мишкаря
          А за километрите е нормално 98-99-2000 година да е от 150 000 до 250 000хил.
          Чудна работа, м10д на мотор с турбина
          А с маслени повдигачи ли е на клапаните?
          Поздрави

          Коментар


          • #20
            До: 200 000 км. Патрол?

            Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
            Чудна работа, м10д на мотор с турбина
            А с маслени повдигачи ли е на клапаните?
            Поздрави
            М10д го казах в такъв смисъл,че не се подбира какво му се слага и като масло и като нафта............а за повдигачите аз лично несъм компетентен някой друг да ти отговори

            Коментар


            • #21
              До: 200 000 км. Патрол?

              Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
              Написах горното за да подкрепя мнението си, че при тези автомобили по-важно е моментното състояние, отколкото какво показва километража. Очевидно всеки лумпен може да го върне.
              Наблюденията ми в германския сайт са, че продаваните Патроли са с доста разнообразен пробег и обикновено желаната цена не е свързана с изминатите километри!
              +1
              Един приятел търсеше Патрол,обикаляше,разглеждаше,пробваше и в крайна сметка ми каза,че от вси4ки на които е пишело 140 000(180 000)км 1 е нямало с добре работещ двигател..........Разправя,че били излъскани и стегнати външно,но не му харесало нищо.Двамата се качихме на 1-3.0тди 2004 година-цената беше(лелемале)а вътре светеха половината лампи-автомобила беше на 40 000км.Като отворихме капака намерихме и преносима лампичка до акумулатора(незнайно защо му е трябвала).Без да обиждам колеги с такива показатели на километража-става въпрос за автокъщи!!!Така,че-всичко зависи от работата а не от показването да километража-това си е мое мнение

              Коментар


              • #22
                До: 200 000 км. Патрол?

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                би трябвало това да е реалното - който го връща /ако е връщан/, ще го върне под 200К със сигурност...
                определено пробега не е 100% свързан с цената и състоянието... ако се купува от Европа и продавачът е стабилен /фамилията му не завършва на "-ич" или "-ан" /, вероятноста километрите да са истински е доста голяма...
                Виждал съм автомобили /например ТЛК80/ на по над 500хил. км да се продават за 5-цифрени суми в евро и да са в отл. състояние, а на Горубляне кола на "112000км" да изглежда като изкопана от египетска пирамида...

                Виждал съм и БМВ 1-ца /1,5-годишно/ на 204000км - просто е било уч. кола

                Теоретично на 200-250хкм би трябвало турбото да се замени с ново...
                Каква е цената на ново турбо за патрол Y260 2.8тд.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X