Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маверик '93г. превъртяли шпилки задни гуми.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Маверик '93г. превъртяли шпилки задни гуми.

    Спарки дано пиеш много бира

    Коментар


    • #17
      От: Маверик '93г. превъртяли шпилки задни гуми.

      Пия, и много и малко.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Маверик '93г. превъртяли шпилки задни гуми.

        Пробвай една гайка да я резнеш с флекса по дължина.Сегмент по допирателната на шпилката.Почти до джантата.После чупиш със секача останалото от сегмента.Големият сегмент от гайката ще се отвие с ключ.
        Кураж!
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #19
          От: Маверик '93г. превъртяли шпилки задни гуми.

          За информация, на моето/ама е модела след 2000г./ след навиване от страна на "стар" гумаджия юнашката гайките, точно на задните колела ми се скъсаха 2 шпилки/навити накриво с гайковерта/.
          За моето Терано поне стават предните на Форд Транзит.Та ако свалиш шпилка и тръгне да търсиш и срещнеш трудност...виж някъде такива шпилки от Тарнзит предни...Макар и с разлика в годините на производство...може шпилките да са ни еднакви.
          Дори аз лично след втората скъсана...си взех да имам 2бр. резервни в джипа...ей така...за зор заман ..., че не знам кога ще попадна на някой тесен специалист !!!
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X