Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

    Да е честита Новата 2015 година на всички.Здраве и много безаварийни километри !Колеги имам съмнение за запушена цедка/филтър/на моторчето на казанчето на чистачките на Патито,знаете ли къде се намира казанчето и как да проверя филтъра?Благодаря на всички отзовали се

  • #2
    От: Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

    Завряно е пред предната дясна гума. Казанче, моторче, опроводяване с едни сковали се маркучи(поне за пръскалките на фаровете). Какъв е проблема, не пръска ли или е слабо.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

      За коя година Патфайндър става дума - тези преди 2004г или тези след 2004 до днес?
      Ако е за новите, казанчето за чистачките се намира над дясното предно колело. Маха се пластмасовия подкалник за достъп до него.
      Цедка не знам дали изобщо има....

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

        Патфайндера е 2005 год.,като в началото неработеше едната пръскалка на предното стъкло,сега не пръскат всичките а се чува моторчето.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

          Щом първо едната не е работила а сега и другата, да няма запушване в пръскалките? Пробвай да разкачиш някое удобно разклонение за да видиш дали ще пръска,че щом работи моторчето трябва да изкара течността.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

            На мен пък ми се появи проблем с пръскалките на фаровете, обаче май е електически, защото като натисна копчето да пръскане, не се чува моторчето, а оборотите леко падат, все едно прави леко късо някъде, ама в този студ не ми се ровичка.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за казанчето на течността за чистачките на Патфайдър

              Замръзнало ти е колега. Моторчето работи но при пръскалките сечението на тръбичките е по-малко и по лесно замръзва. Полей ги с топла вода отгоре и ще се оправят веднага. Най-добре се оправят в топъл гараж ако нямаш иди в някой МОЛ в подземните гаражи и след час всичко ще е ток.

              Ако дюзите са ти кородирали и запушени от това си купи 1-ва струна за китара "Е - МИ" и ги прокарай, после си сипи Гореща сапунена вода в казанчето за да разтвориш боклуците.
              Т5
              Crossrunner

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X