Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

    От каква машина ще са шасито и бутката .

    Коментар


    • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

      Шасито ще е от Дискавъри 1 , трябва ми купе или преден щит с право челно стъкло - в тази категория попадат Вранглер (почти е невъзможно да се намери купе на нормални пари) Дефендър ( също невъзможно за намиране ) Самурай ( купето за мен ми е малко ) и остава само Г-класа (което и най вероятно ще е базата и ще ползвам само предния щит и челното стъкло ) . Купето ще е с интегрирана клетка , с алуминиев рифел на покрива , правени врати , странични и задни панели от тънка ламарина , преден капак от стъкломат . Концепцията е избистрена , почти всичко е налично само купе нямам все още
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

        Можеш да имаш купе от Вранглер,даже с клетка и окачване.

        Коментар


        • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

          Добре а каква ти е идеята с правото челно стъкло . Така и така ще правиш всичко от 0 Кво те бърка да си направиш нова рамка за право стъкло на които и да е щит . Например за Дискавъри .

          Коментар


          • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
            Добре а каква ти е идеята с правото челно стъкло . Така и така ще правиш всичко от 0 Кво те бърка да си направиш нова рамка за право стъкло на които и да е щит . Например за Дискавъри .
            Обещал съм му подарък рамка със стъкло от Аро.

            Коментар


            • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

              Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
              Добре а каква ти е идеята с правото челно стъкло . Така и така ще правиш всичко от 0 Кво те бърка да си направиш нова рамка за право стъкло на които и да е щит . Например за Дискавъри .
              Правото челно стъкло може да се реже по размер , освен това ще е разделено на две по малки парчета и при счупване ще се сменя само едното . Освен това напречната тръба на клетката по стъклото ще е права както ще са прави и всички тръби по купето което дава по голяма здравина с по малко тръби .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Можеш да имаш купе от Вранглер,даже с клетка и окачване.
                Знам чичо Пацо , ама аз не съм чорбаджия да мога да си го позволя ...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                  Рамка от Дифендър има. За парите ще питам.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                    Такава рамка и то разделена не е ли на текезесарките.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Правото челно стъкло може да се реже по размер , освен това ще е разделено на две по малки парчета и при счупване ще се сменя само едното . Освен това напречната тръба на клетката по стъклото ще е права както ще са прави и всички тръби по купето което дава по голяма здравина с по малко тръби .
                      Купе от УАЗ 469 ...предното стъкло е право и на две половинки , които са взаимнозаменяеми. Преди години в София ми се наложи да сменя предното стъкло защото беше спукано . Намерих стъклари , които със изрязването и поставянето на стъклото / триплекс/ се справиха за 50 минути.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                        Във Варна се продаваше купе от текезесарка за 370лв.

                        Коментар


                        • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                          Всички рамки на Газките вече са изгнили. Най добре е от Серия, но и те си отиват и се намират по рядко. На УАЗа пък са много високи.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                            На Варненското състезание замазах шлиците на предната лява полуоска на Патрола , заради това че на Сърбия след като счупих карето не можах да намеря полуоска и сложих старата и тя не издържа . Та сега издирвам да купя дълга полуоска за GR Y60 , че имам за трасиране за Верея Трофи , а бегачката е без предно и си отлежава в сервиза ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              На Варненското състезание замазах шлиците на предната лява полуоска на Патрола , заради това че на Сърбия след като счупих карето не можах да намеря полуоска и сложих старата и тя не издържа . Та сега издирвам да купя дълга полуоска за GR Y60 , че имам за трасиране за Верея Трофи , а бегачката е без предно и си отлежава в сервиза ...
                              Да ти оферирам един цял у60 за части?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Nissan Patrol Y60- подготовка за трофи състезания

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Да ти оферирам един цял у60 за части?
                                Давай го насам
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X