До: нисан патрул извън класациите - защо?
абе няма кво да си говорим.патрола си е патрол.
КОЛА ЗА ИСТИНСКИ МЪЖЕ
тежък голям груб.
абе няма кво да си говорим.патрола си е патрол.
КОЛА ЗА ИСТИНСКИ МЪЖЕ
тежък голям груб.




)В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар