Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подгревни свещи за Патрола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подгревни свещи за Патрола

    Най-сетне станах мокаят да проверя подгревните свещи и опа..., на 4,5 и 6-ти цилиндър няма никой. А иначе пак си пали лесно, само дето тресе мотора докато загрее 2-3 минутки. Досега го "лекувах" с ръчната газ. Но, не е за това темата, а какви да му купя. Вариянти които намерих по магазините са: Каяби по 60-70лв. парчето, някакви английски по 36лв. и чешки по 25, за които ми казаха да не взимам от тях. Други вариянти? А, забравих да кажа, мотора е RD28T.
    Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

  • #2
    От: Подгревни свещи за Патрола

    За свещи Каяба не бях чувал колега,но ако имаш предвид NGK то според мен това е най-удачния вариант нищо че същевременно е и най-скъпия !
    За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

    Коментар


    • #3
      От: Подгревни свещи за Патрола

      NGK са свещите, да. Каяба, не знам откъде ми влезна в главата....
      Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

      Коментар


      • #4
        От: Подгревни свещи за Патрола

        Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
        NGK са свещите, да. Каяба, не знам откъде ми влезна в главата....
        Да не умуваш и за предни амове...,че от там да се бъркаш...
        За свещи NGK-то е най-добрия вариант,но и най-скъпия.Карал съм около 2-3години с HKT-псевдояпонски,но повече от 2 сезона трудно и имат лошия навик да се пробиват и реотаните им да окъсяват в главата/последствията горящ с пламъци бушон-а той беше около 2.5квадрата кабел.../Ценово са около 25-28лв.
        Друго не ти препоръчвам!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          От: Подгревни свещи за Патрола

          Къде има NGK по 25-28 парчето?
          Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

          Коментар


          • #6
            От: Подгревни свещи за Патрола

            Това е най-доброто :
            http://www.ebay.co.uk/itm/Glow-Plugs...c029b92&_uhb=1

            или това:
            http://www.ebay.co.uk/itm/Glow-Plugs...c87e1a5&_uhb=1
            Последно редактирано от sergej; 16-11-12, 18:08. Причина: допълнение
            Three witches watch three Swatch watches.
            Which witch watch which Swatch watch?

            Коментар


            • #7
              От: Подгревни свещи за Патрола

              Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
              Къде има NGK по 25-28 парчето?
              Такава цена за NGK няма.Преди месец сменях свещите на 5 и 6 цилиндър.Купих ги по 50 лв броя.
              NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
              ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

              Коментар


              • #8
                От: Подгревни свещи за Патрола

                Хм,много странно тия свещи баш не ги дават за Патрол http://www.ebay.co.uk/itm/Glow-Plugs...c87e1a5&_uhb=1 ,а първите са за цилиндър 4,5 и 6.Ти такива ли си слагал колега ако е така то съм съгласен че DENSO е една много добра свещ а и цените са приемливи
                За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

                Коментар


                • #9
                  От: Подгревни свещи за Патрола

                  Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
                  Къде има NGK по 25-28 парчето?
                  Цената е за HKT...а не за NGK...Прочети внимателно поста ми.
                  За NGK-то е ясно...най-доброто,но и много скъпо/около 60лв. за брой/.Коментирах алтернатива,която горе-долу я бива...и цената и...
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подгревни свещи за Патрола

                    Не, моя Патрол е 3.3 и свещите работят на 23V, (купих ги от Немски е-бей - Денсо) трябва да знаеш какво точно искаш и тогава търси на Английски или Немски е-бей, това дадох само като пример
                    Сигурен съм че Patrol Fen или Mimo13 имат нещо налично за твоя Патрол.
                    Поздрави и успех
                    Three witches watch three Swatch watches.
                    Which witch watch which Swatch watch?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подгревни свещи за Патрола

                      Понеже с Е-бей съм скаран, вижте какво купих от магазина по 33лв/бр. Дали стават? Уж били английски...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17112012026.jpg
Прегледи:1
Размер:51.1 КБ
ID:5425578
                      Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                      Коментар


                      • #12
                        От: Подгревни свещи за Патрола

                        колега аз имах същият проблем вземах същите .... издържаха 2 месеца ....единствено и само ти препоръчвам NGK моите ги чаках 1 седмица и цената беше 65лв парчето .Приятел беше сложил такива подобни за 25-35лв и от там почнаха други по сериозни проблеми ааа това го вкара във страшни пари

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подгревни свещи за Патрола

                          Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
                          Понеже с Е-бей съм скаран, вижте какво купих от магазина по 33лв/бр. Дали стават? Уж били английски...[ATTACH=CONFIG]514435[/ATTACH]
                          Твърдо китайче...и то евтино!!!
                          Продавам много неща на въпросната фирма,но обикновено се ограничавам до някой филтър...на другото нямам особено доверие,а за въпросните по-специални свещи на Патрола пък хич!!!
                          Пет пъти по-добре от тия за които писах по-горе...HKT...мисля ,че са под 30лв. и карат около 2 сезона/както ви и писах по-горе/!!!
                          Поздрави!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подгревни свещи за Патрола

                            Първоначално публикуван от Jim Beam Преглед на мнение
                            Хм,много странно тия свещи баш не ги дават за Патрол http://www.ebay.co.uk/itm/Glow-Plugs...c87e1a5&_uhb=1 ,а първите са за цилиндър 4,5 и 6.Ти такива ли си слагал колега ако е така то съм съгласен че DENSO е една много добра свещ а и цените са приемливи
                            Баш за Патрол са RD28T за 1,2,3 цилиндър еднополюсни , за 4,5,6 са двуполюсни . Иначе DENSO са добри като цена и качество , но трябва да си поръчаш от Ибей . Също така може да се пита в Косер за чешки Hidria/Iskra , карал съм с тях и са много добри особено за цената си от 12 лв .
                            Днес правих това упражнение с Патрола на GEORGI Y60 - 1,2,3 цилиндър свещите им работят с по един реотан и паленето беше голяма мъка , а след като запали са едни пушеци и димки от неизгоряла нафта заради студените цилиндри . От Любо бяха останали три еднополюсни /старо , запазено / и след като ги премерих и показаха нормални стойности ги сложих - Патрола сега пали още като си извадиш ключа от джоба .
                            Последно редактирано от Бакалов; 17-11-12, 18:42.
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #15
                              От: Подгревни свещи за Патрола

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Баш за Патрол са RD28T за 1,2,3 цилиндър еднополюсни , за 4,5,6 са двуполюсни . Иначе DENSO са добри кото цена и качество , но трябва да си поръчаш от Ибей . Също така може да се пита в Косер за чешки Hidria/Iskra , карал съм с тях и са много добри особенно за цената си от 12 лв .
                              Че Косера предлагат ли на Искра свещи за 4,5 и 6-ти цилиндър...
                              Поне преди години нямаше и най-евтиния вариант дето вършеше работа бяха на HKT.
                              Продават ги в Евро 07....
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X