Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подгревни свещи за Патрола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Подгревни свещи за Патрола

    Дай ми модел на свещи да намерим нещо яко и евтино,а вече как ще ги врьзвате,с копче ли,с таймер ли вие си преценете.

    Тия Патрули май им е слаба черта,едно време и на двата го имах тоя проблем.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Подгревни свещи за Патрола

      Е това са правилните свещи,само че цената им е доста... да кажем солена.Иначе миналата зима си купих от по ефффтините,ама щом пак си купувам сещайте се колко изкараха
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27112012332.jpg
Прегледи:2
Размер:91.0 КБ
ID:5429335

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27112012333.jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5429336

      От известно време джипа сутрин прекъсваше и веднага ги замерих с мултицет за верига.Имаше на всички,но даваше разлики в съпротивлението.Накрая ги тествах така.Веднага си пролича къде е проблема.На тая снимка не се вижда.но бях подал маса на 1,2 и 3 цилиндър.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27112012334.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5429337
      Борис 0888 999 едно едно9
      PATROL Y260 RB30S

      Коментар


      • #33
        От: Подгревни свещи за Патрола

        Така е козата си иска пръч. Колега каква е цената на оригиналната свещ?
        Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
        0885/511287 ; +393200282393

        Коментар


        • #34
          От: Подгревни свещи за Патрола

          Искрата рядко изкарва година. НЖК или Денсо, нищо друго.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #35
            От: Подгревни свещи за Патрола

            Цената е около 60 лв в известна верига магазини за авточасти.Това е цена клиент и става въпрос за НГК.
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • #36
              От: Подгревни свещи за Патрола

              Аз ги купих по 50 лв броя.Цената е еднаква и за двата вида NGK -CX51 И CZ51
              NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
              ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

              Коментар


              • #37
                От: Подгревни свещи за Патрола

                та не казахте какви 12v свещи стават

                Коментар


                • #38
                  От: Подгревни свещи за Патрола

                  Иване, от Y61.
                  A за Y61 от RD28, без Т обаче.
                  Или взимаш свеща и по размер търсиш на 12V.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Подгревни свещи за Патрола

                    Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                    Аз ги купих по 50 лв броя.Цената е еднаква и за двата вида NGK -CX51 И CZ51
                    Здрасти колега загледах на едни свещи оригинални нисан че номера на свещите NGK не е същия с посочения от теб,та въпроса е дали са същите или NGK правят два вида свещи
                    Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                    0885/511287 ; +393200282393

                    Коментар


                    • #40
                      От: Подгревни свещи за Патрола

                      Първоначално публикуван от spaskok Преглед на мнение
                      Здрасти колега загледах на едни свещи оригинални нисан че номера на свещите NGK не е същия с посочения от теб,та въпроса е дали са същите или NGK правят два вида свещи
                      Виж втората снимка от пост 32.
                      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                      Коментар


                      • #41
                        От: Подгревни свещи за Патрола

                        Да ви кажа каква щуротия направих. Значи свещите Iskra които купих още зимата от Косер, се оказаха еднополюсни на 6,5V. Ел техника се хвана за главата като му ги занесох да ги връзва и ми предложи следният вариянт за да не ги хвърлям, защото пазарувани преди половин година нямаше как да ги върна. Та - 1, 2 и 3 цилиндър с оригиналните еднополюсни свещи на 12V и 4, 5, и 6 с Искрата на 6,5V, да работят временно без първоначален подгрев на 12V, а само на вторичен на 6V. Уговорката е само за лятото. Пробвахме и пали добре. Зимата вероятно ще има проблеми. Въпроса е защо девойката в Косер, след като изрично и казах за 4,5 и 6-ти цилиндър ми пробута еднополюсни свещи на 6,5V. И въобще у нас, защо трябва да достигнеш едва ли не професионално ниво, за да си купиш каквото и да било, без да успеят да те излъжат. Каквото и да било......от разсад за домати, през подгревни свещи та до водопроводни тръби. Мамка му, не сме хора!
                        Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                        Коментар


                        • #42
                          От: Подгревни свещи за Патрола

                          Просто ефтиното и хубавото са в различни магазини...
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Подгревни свещи за Патрола

                            Днес в слуаен разгавар с един колега който не ходи по майстори и сам си прави нещата се оказа, че оригиналните ми свещи на 4-ти, 5-ти, и 6-ти цилиндър въобще не са изгорели, ами си светят та чак си греят. Тоест съм със разбъзикана ел уредба, излишни свещи Искра и стотина кинта назад от НЕГРАМОТНОСТ.
                            Молбата ми е, нека някой ако знае ми обясни как и защо работи подгрева на RD28T. Ще се опитам сам да си оправя нещата.
                            Това което разбирам по итуиция е, че релето първо пуска +12V по голямата шина, докато на малката и блока е О, после при вторичният подгрев, на малката пуска +6V, като на блока и на голямата е O. Така ли е действително?
                            Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                            Коментар


                            • #44
                              От: Подгревни свещи за Патрола

                              Нещо публикувах набързо, извинявам се.
                              Демек, първо греят шестте свещи на 12В, като 1, 2, 3 -та вземат нула от блока и "+" от голямата шина, а 4-та , 5 и 6-та вземат нула от малката шина. На вторичният подгрев на 6В, 4-та 5-та и 6-та мземат "+" от малката шина, а нула от голямата. Затова при вторичният 1, 2 и 3 не работят. Така ли е?
                              Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                              Коментар


                              • #45
                                От: Подгревни свещи за Патрола

                                http://htftp.offroad-bulgaria.com/tu...%20et%20EC.pdf

                                стр 52 от пдф-а и нататък
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X