Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    Между другото си харесах един ролбар от тези големите обхващащи цялата предница с фаровете,но без скарата от долу.Намира се в Монтана,може ли някой да го види,искат му 300лв. добра цена ли е.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
      Е само и бас в задната врата ти трябва и...цялата ще трябва да я прехванеш с малките болченца,щото иначе резервната гума ще пада някъде по пътищата...
      Не знам за вас,но моята заводска музика според мен звучи много добре и макар да имам налично крайно стъпало и бас каса/с 12"Hertz/,нещо няма необходимостта да ги монтирам в джипа...
      Поздрави!
      И аз съм на това мнение. Ама ка'т ги дразнат разни паразитни шумове

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        няма проблем да го прослушаме само че тази събота и неделя ме няма,а през седмицата доста често съм из пловдив,така че и през седмицата може да се ореди ако не те бърка
        а това ми е номера 0898492618 сашо

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          Здравейте колеги.Реших си проблема с ши...то дръънчене.След поредното изследване реших да сваля въздушния филтър,видимо нищо му нямаше нов е и си пасва точно,но събрах кутията без филтъра и,о чудо всичко изчезна.Свалих го и посложих един пластмасов обърч в кутията та да го понатисне малко и да не му дава да мърда много и вече след 100тина км.преход вибрациите ги няма.
          Монтирах си и ролбарче или /блубар/ както там му викат,оригинален от "Терано",само ме притеснява,че ламарината с надписа е точно пред номера и за да го видиш трябва малко да надничаш.Някой имал ли е проблем с КАТ заради това,все пак е оригинален не би трябвало,но ако бодна и халогенки хептен ще го скрия номера.
          Нормално ли е при дълго спускане по стръмен наклон на 2-3-та предавки на автомата,стрелката на температурата да ми пада на средата м/у началното и средното и/нормалното/положение.или съм за термостатче.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Колега "dvdimov", за съжаление полицаите биха могли при желание да ти драснат едно фишче, при положение че номера не се вижда добре. Това че на "джелезото" има надпис Нисан не го прави веднага оригинален и разрешен от закона - уви. Успех, може пък да нямаш препирни с закона. То дано не забранят "секаквите" железа отпред и от зад на камиончетата ни, че тогава .
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Пише Терано,пък и оригинален ми изглежда,колегата от,който го купих ми каза,че в КАТ така са му го регистрирали и са му бухнали номера под ролбара без проблеми.Другия вариант е да местя номера някъде,че ме кефи с тази визия, ама къде не знам да не запуша притока на въздух
              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
              0878739299

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Абе карай така, ако се заядат повече от веднъж - тогава му мисли.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  За стрелката е нормално, а от булбара освен "визия" и евентуални проблеми (не само с кат, ами и при случки, заради които уж е сложен), друго не очаквай.

                  Терано има варианти с точно 4 предници, като разликата е в бронята, съответно мястото за номера. Това че някой ти е казал че е оригинален, съвсем не значи че е оригинален точно за твоя модел терано. Това, че на него пише NISSAN отново не значи че е оригинален (но пък и не значи че не е).
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Ех пак май си нямам късмет.Свален е от същото терано като мойто,имат ли разлики в бронята тези от 98-99г.
                    Аз го слагам само за визия,щото ми е много упулен,изобщо не смятам да правя път с него и да бутам дървета,а ако сложа номера на ръба на бронята дали ще има проблем с охлаждането на радиатора на климатик,автоматик,ДВГ.
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Ако номера не е където трябва,КАТ пишат актове.Вече имам 1 след 9г. без акт със златен талон бях.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        1996-2000г нямат разлика в броните, поне видима. Може евентуално ако е Ford Maverick да има някакви дреболии, защото например задната е различна между терано и маверик. На маверика е по-ръбата, и мястото за резервна гума е изрязано по окръжност, а при тераното не е по окръжност.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          Ролбара се оказа за модела след 2000г.,там номера се монтира по-високо на бронята.Свалил съм го и ще му търся пазара.Ето как седи на моя.Ако има мераклии на 0878/739299 или на лични.,имам и степенки от къса база.
                          Прикачени файлове
                          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                          0878739299

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            С така скрит номер щеше да станеш постоянен спонсор на МВР-то. Хубаво си го махнал, защо просто не го качиш ( надписа ) по-наоре и пей сърце?
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Имаш в предвид да се резне и да се навари по-нагоре,така ли.То ще трябва на някой майстор да го дам ама какъв????Иначе е идея,благодаря ти.
                              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                              0878739299

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Да, именно това е идеята ако се премести с около 10 см нагоре ще отвори номера. Майстора трябва да изреже и заглади мястото и да завари след като изреже надписа по размера на новото място. Мисля че така е най-добре а не да го продаваш при условие че ти харесва.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X