Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

    Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
    това с повдигането го написах защото навремето като го взех мойто терано шофьорската врата беше леко пропаднала даже не ми правеше впечатление ама приятел бояджия и той я усети като я отваряше и по тоя начин я напасна и 5години не мръдна
    Те на доста коли така ги напасват в завода. Ама на доста коли няма и друг начин, докато тук си е предвидено, при това изобщо не е трудно. Чувам че на някои автомобили се берат ядове с това. При терано такива няма.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

      50 евро и аз видях ,но не ми се дават 200 лева за две панти та ще се опитам на първо време да е коригирам,ако позволи защото си е разбита и дали ще има толкова компенсация.Ако не намеря евтини и ,ако се наложи ще ги свалям,а кабелите не са проблем ,кората се сваля лесно ,заради музиката съм ги свалял

      Коментар


      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

        То кори и аз съм свалял 1000 пъти. Ама кабели от вратата не съм вадил. Лабелите за машинките на стъклото да доволно дебели и доволно твърди. Просто не знам колко разправия ще искат, а като запознат отблизо с тоците от невръстна детска възраст смея да твърдя че разбираш какво е едва като се хванеш да го правиш. Преди това всичко ти се вижда супер лесно.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

          Сигурно си прав ,кабелаци не съм свалял на вратите и тогава просто ще е подложа докато ги правя пантите,иначе смених кабелите с буксите на светлините отзад ,че всички кабели там втвърдени и се чупят,и си спомням ,че платих за комплекта близо 250 лева,заболя ме главата,но нямаще как,сега остава да си оправя някак си контролната лампа на двойното ,сигурно е някъде по раздатката ,чат пат пресветва,ама не обичам нещо да не ми работи

          Коментар


          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

            Ето и снимките от сътвореното набърчи шкафче
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV245011.jpg
Прегледи:1
Размер:130.6 КБ
ID:5650170Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV245010.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5650171Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV245009.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5650172Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV245008.jpg
Прегледи:1
Размер:179.2 КБ
ID:5650173

            Коментар


            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

              Като пуснеш облегалките на задните седалки става ли на едно ниво с шкафчето? Ако ходиш по пикници и излети да става като спалня
              Nissan Terrano 2.7 TDi
              ----------------------------
              Нещо което работи - не се пипа!

              Коментар


              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                То една от идеите е именно това,че понякога палатките се наводняват,а се очаква и втори наследник та да има къде да спят ,ако се скапе много времето
                А помниш ли какво масло е за преден диф,че нещо не се ориентирам,Изобщо ,ако ми дадеш ма готово маслата по трансмисията и количестявата,ще съм много доволен

                Коментар


                • NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                  Количествата не ги помня. Ама пълниш до пробката за доливане освен в двигателя там мисля че моя събра последо 6,700

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1427210739.638560.jpg
Прегледи:1
Размер:123.3 КБ
ID:5650179
                  Последно редактирано от D. Bibov; 24-03-15, 19:24.
                  Nissan Terrano 2.7 TDi
                  ----------------------------
                  Нещо което работи - не се пипа!

                  Коментар


                  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                    Мерси Бибов

                    Коментар


                    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                      Моя шкаф назад във темата е направен от същия материял и е точно на нужното ниво, за да мога като пусна седалките да става водоравна спалня.Слагам един дюшек "интекс" с широчина около130-135см., дръпвам малко напред предните седалки и се получава спалня с размер 190х130см.
                      Като ходим из дивотиите обикновено вътре спят малкия и жената...аз спя горе в покривната палатка.Та по отношение на това, че се наводняват палатките...всъщност така е, ама не всички, а само наземните...
                      П.П.Шкафчето ти се е получило добре. Въпроса е, че отваряемата нагоре част де факто особено на път е принципно неизползваема.Просто няма как да отвориш нагоре нищо от шкафа, без да разтовариш повечето багаж.По тази причина аз при мен направих основната част само чекмежде, с цел да имам по-добър и бърз достъп до най-необходимото, без да се налага да извършвам товаро-разтоварни дейности
                      Поздрави!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                        За отварянето на задната част си прав ,но всеки според нуждата.При мен идеята е по друга.Отзад слагам неща които много рядко използвам ,а между задната част и чекмеджето имам напречна преграда която не позволява като натовариш багаж да се огъва тавана на шкафа.Ако ми е цяло чекмедже на ширина 80 см ,ще подава яко от багажа който слагам А аз слагам водолазен компресор 50 кг,около 10 бутилки по 15 кг,няколко водолазни сака с другата екипировка и личния багаж.Абе теглил съм горе долу и се случва до 400 килограма да му хакна.Изгазарих се и на чекмеджето да сложа механизъм на хетих ,че си ме кефи и така.
                        Сега идва наред смяна на маслата по трансмисията ,а после почвам с боря и лебедка.Мамка му колко пари се задават
                        пп.Сега се сетих ,при теб не остана ли кухо зад чекмеджето ,че най дългите водачи са на 70 см?или другия вариант е да си сложил такива ,но да не ти се отваря напълно

                        Коментар


                        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                          Сега да дам малко инфо за пантите на врататга.Свалих ги съответно с мамата без да откачам кабелаци по съвета на Спарки .Разбити ама яко и се оказа,че на подвижната част са сложили бронзови втулки ,което е супер защото леглото е здраво и само втулки без да се налага райбероване на леглото.Чакам да ми ги направят и като ги кача/което ще е голям зор/ ще се отчетта как е станало

                          Коментар


                          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                            Отчет без снимки е половин отчет.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                              Обещаното си е обещано ,ето го и отчета,адски съм доволен от резултатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IV255012.jpg
Прегледи:1
Размер:94.3 КБ
ID:5650283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV255017.jpg
Прегледи:1
Размер:91.6 КБ
ID:5650284Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV255018.jpg
Прегледи:1
Размер:105.9 КБ
ID:5650285Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV255019.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5650287Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IV255020.jpg
Прегледи:1
Размер:110.9 КБ
ID:5650288

                              Коментар


                              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                                При мен чекмеджето е по-плитко, защото ако си прочел внимателно зад него точно зад седалката имам монтирана/де-факто вградена в шкафа/ бутилка за метана с който обогатявам дизеловото гориво.Тоест на твоето отваряемо място при мен стои под горната дъска бутилката на метана.Другото е чекмедже.В страни от ляво се вдига нагоре на панти, защото там няма как да се отваря навън като чекмедже, че е извън светлия отвор на вратата, а в дясно не стигна материала и дори го оставих отворено...
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X