Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся щора за багажника на терано 2 2,4i бензин 1997 г. къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: търся щора за багажника на терано 2 2,4i бензин 1997 г. къса база

    щората я намерих срещу 150 лв. е и малко пазарлък, ама важното е че я имам вече от автоморга на околовръстното срещу бензиностанцията на ЕКО на южната дъга преди Симеоновско шосе посока Горубляне

    Коментар


    • #17
      От: търся щора за багажника на терано 2 2,4i бензин 1997 г. къса база

      Първоначално публикуван от renovod Преглед на мнение
      щората я намерих срещу 150 лв. е и малко пазарлък, ама важното е че я имам вече от автоморга на околовръстното срещу бензиностанцията на ЕКО на южната дъга преди Симеоновско шосе посока Горубляне
      Има ли други(в смисъл повече)?

      Коментар


      • #18
        От: търся щора за багажника на терано 2 2,4i бензин 1997 г. къса база

        тази беше единствената но казаха че ще получат и друг джип за разглобяване

        Коментар


        • #19
          Търся щора.
          Мото братство Хищници

          Коментар


          • #20
            Малко да размърдам темата.

            Някой от търсещите намерил ли си щора за късо Терано ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              Моя милост. Но продадох старото Терано с нея, че на новото е различна.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                Новото не беше ли пак късо ?
                На мен ми трябва само да ѝ прерисувам контурите в/у плоскостта която ще изрежа.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  Пак е късо, но след 2003-та са с кора, а преди това с щора. И стойките в багажника съответно са различни. В тоя смисъл, не знам как ще си направиш кора по рисунките за щора.

                  Запиши се в "терано.бг" facebook групата и постни че търсиш щора за багажника на къса база (къса и дълга са различни). Това е най-вероятното място за намиране на такива неща.

                  ПП: Сега като се замисля, трябваше да си запазя щората и да я продам отделно - и без друго го продадох на безценица. Ама ей-на, изобщо не ми мина през акъла.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    Нямам Фейс и не мисля да имам.

                    Това, че си с кора е още по-добре, защото не харесвам щори, та ако нямаш против, бих я прерисувал директно на плоскостта която ще изрежа и тапицирам, а и ще погледна как е подпряна.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • sparkybg
                      sparkybg коментира
                      Редактиране на коментар
                      Там е работата че нямам кора, а и както казах и да имах и да я прерисуваш, не може да се сложи на твоето. Разликите са драстично несъвместими.

                  • #25
                    Аз си намерих от фейса, но още не съм пробвал да я слагам. Трябва май да се изрежат страничните кори за да влезе квадрата на основата.
                    Мото братство Хищници

                    Коментар


                    • #26
                      Не е квадрат. Има си пластмасови матракулки, които трябва да си набавиш, това и отпред за релсата, и отзад за закачане на щората в опънато състояние. Не знам и дали може да се направи без махане на корите.

                      ПП: Това ако е щора. Ако е кора, от двете страни има стойки, които също трябва да се намерят от някъде. Хващат се към корите с болтчета, но трябва да се свалят корите задължително.
                      Последно редактирано от sparkybg; 15-07-20, 10:02.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #27
                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Не е квадрат. Има си пластмасови матракулки, които трябва да си набавиш, това и отпред за релсата, и отзад за закачане на щората в опънато състояние. Не знам и дали може да се направи без махане на корите.

                        ПП: Това ако е щора. Ако е кора, от двете страни има стойки, които също трябва да се намерят от някъде. Хващат се към корите с болтчета, но трябва да се свалят корите задължително.
                        Само тази снимка съм намерил, виж как кората е изрязана за да влезе щората или на мен така ми се вижда. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:щора2.jpg
Прегледи:133
Размер:86.1 КБ
ID:6624697
                        Мото братство Хищници

                        Коментар


                        • #28
                          Еми вижда се - освен че е изрязана, където се изреже има и допълнителни детайли за предната част, в които има едни зъбчета на пружини, които държат реласата на щората на място, иначе при друсане ще се разхожда.

                          В задната част пък има 2 стойки, в които влизат зъбчетата на щората за да я вържат опъната.

                          Ей тук се вижда:


                          След 2003-та изобщо не е щора, а кора и на двете странични кори има стойки, върху които ляга кората, както и каналче за оста и, позволяваща да се вдигне и сгъне на 2:
                          Последно редактирано от sparkybg; 16-07-20, 09:49.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • ognqn
                            ognqn коментира
                            Редактиране на коментар
                            При мене все ми се налага,да свалям щората и накрая не я слагам от години.
                            Отида някъде с щора и ненадейно се наложи повече багаж да се товари и почва да ми пречи.
                            Не я продавам само споделям неудобството на малкия багажник.

                        • #29
                          Ако може когато имаш време снимай отблизо вложката отпреде.
                          Интересно дали ще станат лявата и дясната кора от Терано със щора, направо да си купя ?
                          Мото братство Хищници

                          Коментар


                          • #30
                            Някои снимки,но в момента щората не е при мене: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200718_085155.jpg
Прегледи:126
Размер:304.4 КБ
ID:6625397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200718_085206.jpg
Прегледи:131
Размер:242.8 КБ
ID:6625398
                            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                            Коментар


                            • ognqn
                              ognqn коментира
                              Редактиране на коментар
                              Да не се чудите какво е кръглото,дето свети...луничка на 12в. Свързана към интериорните.Когато съм с щора и в тъмното нищо не се вижда.

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X